• Farmasi Üyelik

Sıkça Sorulan Sorular

Farmasi Üyelik Paralı Mı?

Farmasi üyelik fırsatını yakalayarak hem uygun fiyata alışveriş fırsatını yakalayabilirsiniz hem de artık tek bir tık ile sisteme yeni üyeler ekleyerek bunu bir işe çevirebilirsiniz. Satış yaparken para kazanmak ve kendi ihtiyaçlarınızı ucuza satın almak sizin için de oldukça karlı olacak! Farmasi sisteminin bir parçası olabilmek için 18 yaşından büyük olmak ve TC vatandaşı olmak yeterlidir!

Üyelik Formu Doldururken Dikkat!

Farmasi üyelik hakkı elde edebilmek için bazı kişisel bilgilerin firma ile paylaşılması gerekiyor. Bu noktada verdiğiniz bilgilerin %100 oranında doğru ve güncel olması gerekir. TC kimlik numarası, adres bilgileri, adınız ve soyadınız bu noktada sisteme girilmesi gereken bilgilerden bazıları. Adres bilgilerinde ya da iletişim bilgilerinde herhangi bir değişim meydana geldiği zaman bu durumu anında firma temsilcilerine bildirmeniz gerekiyor!

Üyelik hakkını elde eden kişilerin direkt olarak satış danışmanı olma hakkı bulunuyor. Fakat sponsor olabilmek için Farmasi yapılanmasına yeni bir kişi eklemeniz gerekir. Ancak bu şekilde sponsor titrini elde edebilirsiniz. Sponsorluk ve satış danışmanlığı için herhangi bir ücret ödemeniz de gerekmiyor. Ücretsiz bir şekilde ödeme aşamasını sorunsuz şekilde tamamlayabilirsiniz.

Üyelik Avantajları Nelerdir?

Farmasi üyelik paralı mı sorusu özellikle yeni kayıt olacak kişiler tarafından sıklıkla dile getiriliyor. Bu noktada firmanın sizden bir ücret talebi olmayacaktır. Ücretsiz bir sistemin bu denli fazla avantajının olduğunu görünce siz de şaşıracaksınız;

  • Farmasi tam manası ile yerli sermaye ile açıldığı için bu sisteme dahil olarak ekonomiye destek olma fırsatını yakalayabilirsiniz.
  • Ürünlerin her biri sağlık denetimlerinden geçirilmiştir. Bu sağlık denetimleri sayesinde süreç sizin için sorunsuz işleyecektir.
  • Farmasi sistemine göz atıldığı zaman satış danışmanı ya da sponsor olan kişilerin bu kaliteli ürünlere çok daha uygun fiyatlar ile erişim sağladığını göreceksiniz.
  • Sponsor olduğunuz zaman sizin altınızda bulunan kişilerin yapmış oldukları satışlardan siz de prim elde edeceksiniz.

Sunulan bu avantajlardan sorunsuz şekilde faydalanmak için özellikle firma yönetmeliğini ve girişimci katalogunu dikkatli şekilde okumanız gerekiyor. Ancak bu şekilde Farmasi sistemine sorunsuz şekilde entegre olabilirsiniz.

Prim Kazanmak Artık Çok Kolay!

Farmasi üyelik paralı mı sorusunu bir kenara bırakın bu firma sizi kurumsal bir iş sahibi yapma fırsatını sunacaktır! Tek bir tık ile üyelik oluşturduktan sonra satış yapmaya başlayarak yaptığınız her satış üzerinden kazanım elde edebilirsiniz. Primleriniz aydan aya devredilebilir bir niteliktedir. Bu nedenle birikim yapmak gibi de düşünebilirsiniz.

Prim ödemeleri her ayın 20si itibari ile yapılmaktadır. Bu ödemenin belirtmiş olduğunuz IBAN numarasına ulaştırılması için bakiyenizin en az 30 TL olması gerekir. Ancak bu şekilde sorunsuz şekilde hesabınıza ek kazanım tanımlayabilirsiniz! Prim kazanmanın yanı sıra satın almış olduğunuz ürünler üzerinden TL puan da elde etme fırsatınız olacaktır!

Farmasi Vergi Mükellefliği!

Farmasi satış sorumlusu olan kişilerin prim üzerinden kazanım elde etmesi durumunda vergi mükellefi olduğu da dile getirilmelidir. Firma bu konuda satış danışmanlarını kesinlikle yormayacak şekilde oldukça donanımlı bir sistem oluşturmuştur.

Fatura kesme süreci içerisinde hangi bilgileri kullanmanız gerektiği de net şekilde belirtilmiştir. Bu verilere uygun şekilde fatura kesme aşamasını tamamlayabilirsiniz. FARMASİ ENTERNASYONAL TİC.A.Ş. fatura keserken kullanılması gereken firma adıdır. Bu konu ile alakalı sorularınızın yanıtlarını bulmak için girişimci kataloguna bir göz atmalısınız.

Global Manada Ses Getiren Ürünler!

Farmasi sponsor hizmetlerine bakıldığı zaman size ürünler hakkında bilgi veren eğitimler de göreceksiniz. Bu şekilde firmanın işlem süreci ile alakalı çok daha net bilgi sahibi olma fırsatını anında elde edebilirsiniz. Global manada ses getiren ürünler hakkında olabildiğince net bilgi elde etmek için en doğru yerde bulunuyorsunuz!

Farmasi ürünleri cilt sağlığını korurken uzun vadede güzelleştirmeden sağlıklı gelişime kadar vaatlerde bulunmaktadır. Tek yapmanız gereken hızlı ve güvenli şekilde erişim sağlayarak ürünler hakkında detayları öğrenmek. Satış sorumlusu olma alanında en net kazanımı elde etmek ve müşterilerde güvenilir bir intiba uyandırabilmek için firma ürünlerini yakından tanımanız gerekir!

Farmasi Kişisel Verilerin Korunması Süreci

Farmasi üyelik sürecinde ve finansal olarak kazanım elde ederken işleme alınan kişisel veriler kesinlikle çift kademeli bir biçimde koruma altına alınıyor. Bilgi ve belgelerin  bu denli donanımlı şekilde koruma altına alınması uzun vadede sistemin güvenliğini artıran temel detaylar arasında bulunuyor.

Kişisel bilgilerinizin sizin izniniz olmadan farklı bir sistem içerisinde işlenmesine dahi izin verilmemektedir. Bu nedenle kayıt ve sonrasındaki süreçlerde güvenlik konusunda aklınızda herhangi bir endişe olmadan süreci tamamlama ve kazanım elde etme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Sosyal Medyadan Takip Edin!

Farmasi sosyal medya kullanımı konusunda en donanımlı olan firmalar arasında kendini gösteriyor. Bu süreç içerisinde Instagram ve Youtube gibi mecralar üzerinden oldukça kısa bir süre içerisinde ürünler ile alakalı yapılan yorumlara ve analizlere erişim sağlayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri ile İletişime Geçin

Farmasi üyelik paralı mı gibi soruların yanıtı firma tarafından kusursuz bir biçimde verilmiştir. Farklı sorularınız ya da açıklanmasını istediğiniz detaylar bulunuyorsa müşteri hizmetleri sistemi üzerinden gerekli olan bilgileri sorunsuz şekilde elde edebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ücretsiz şekilde ve 7/24 sorularınıza yanıt bulmak için çaba sarf etmektedir.

 

 

Bizi Arayın.