Farmasi Üyelik Ücreti Ne Kadar?Farmasi Üyelik Ücreti Ne Kadar?

Farmasi üyelik ücreti var mı sorusu sıklıkla dile getirilmektedir. Kayıt aşamasında sizden herhangi bir nakit üyelik ücreti talep edilmez. Üyelik ücreti yoktur.

Üyelik ücreti ve sistemden elde edilecek olan kazanım göz önünde bulundurulduğu zaman ne kadar yüksek kar ile işlem gerçekleştireceğinizi göreceksiniz. Bu nedenle ödemiş olduğunuz üyelik ücreti sizin bütçenizi sarsmayacak ve kazanımlarınız yanında oldukça küçük bir detay olarak kalacaktır.

Üyelik Nasıl Elde Edilir?

Farmasi üyelik ücreti ne kadar sorusunun yanıtını aldıktan sonra kayıt aşamasına geçiş yapabilirsiniz. Kayıt işlemlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmesi için şu detaylar gözden kaçırılmamalıdır;

  • Her bireyin Farmasi kapsamında sadece tek bir hesap sahibi olmasına izin verilmektedir.
  • Birden fazla hesap sahibi olmak için farklı bilgiler verildiği zaman hesabınızın anlık olarak askıya alınacağını bilmelisiniz.
  • Kayıt aşamasında verdiğiniz bilgiler ile alakalı herhangi bir değişim olursa bunu yetkililere bildirmeyi de unutmamalısınız.
  • Hesabınızı verilen kurallara uygun şekilde farklı kişilere devretme hakkınız da bulunuyor.
  • Hesabın bir diğer kişiye devredilmesi için en az 6 ay boyunca iletilmesi gerekir.

Bu detaylara uygun şekilde hesabınızı oluşturabilir ve anında sistemden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Sistem oldukça pratik ve donanımlı bir şekilde tasarlanmıştır. Daha önce internet üzerinden kayıt olmamış ve bu mecraya yabancı olan kişilerin dahi anında adapte olabilecekleri bir sistem oluşturulmuştur.

Ürün Korumasına Dikkat!

Farmasi üyelik ücreti ne kadar sorusu kadar kullanıcı hatasından dolayı ortaya çıkabilecek aksaklıklar hakkında da bilgi sahibi olmalısınız. Farmasi oluşabilecek tüm aksaklıklar ile alakalı net bir yapılanmanın ve kurallar zincirinin oluşturulması konusunda büyük bir çaba sarf etmektedir! Ürün koruması ile alakalı olarak dikkate alınması gerekenler;

  • Farmasi tarafından belirtilen adrese gönderilen siparişlerin sizin elinize ulaşmasına kadar geçen sürede Farmasi sorumluluğu üstlenmektedir.
  • Ürünler koruma bandı ile beraber gönderilmektedir. Bu süreç içerisinde ürünlerin muhafazası ile alakalı tüm bilgilerin satış danışmanlarına verilmesi de temel ilkedir.
  • Fakat ürün sizin elinize geçtikten sonra muhafazası ile alakalı herhangi bir sorun meydana geldiği zaman bu durumun sorumluluğunun direkt olarak size ait olduğunun da unutulmaması gerekiyor.
  • Ürünlerin belirtilen şartlarda muhafaza edilmemesinden kaynaklanan sorunlar kesinlikle Farmasi firması ile alakalı değildir. Firma gerekli koruma koşullarının sağlanması için uygun alt yapıyı oluşturmuştur.

Bu detayları göz önünde bulundurarak anlık şekilde satış işlemlerini tamamlayabilir ve sistem üzerinden kazanım elde etme fırsatını yakalayabilirsiniz!

Eğitimler ile Kendinizi Geliştirme Fırsatı Elde Edin!

Farmasi üyelik ücreti ne kadar sorusunun geride kalmasının sonrasında kendinizi bir satış danışmanız olarak geliştirmenin en önemli fırsatlarının başında eğitimler geliyor. Bu eğitimlerde satış tekniklerinden ürünler ile alakalı temel bilgilere kadar birçok farklı unsura anında erişim sağlayabilirsiniz.

Hesabınızı bir ortak ile beraber yürütüyorsanız eğitimlere katılma aşamasında sadece 1 kişinin masraflarının firma tarafından karşılanacağının da altı çizilmelidir. Ancak bu şekilde hızlı ve güvenli bir biçimde süreci tamamlama fırsatını yakalayabilirsiniz. Ortağınızın da eğitimlere katılmak istemesi durumunda ücretini kendi ödemek zorunda kalacağı bilinmelidir.

Farmasi Ağınızı Geliştirmek İçin İnternet Sayfası Açın!

Farmasi kullanıcı ağınızı geliştirmek için internet sayfası açabilirsiniz. Bu süreç içerisinde özellikle tasarım ve içerik bakımından dikkat çeken bir yapılanma oluşturulması sizin için çok daha verimli olacaktır. Sayfanın kullanıma açılmasının hemen öncesinde Farmasi yetkililerine erişim sağlayarak onay almanız gerekir. Ancak onay alındıktan sonra firmanın adı ile internet erişim sayfası açabilirsiniz.

Bu noktada Farmasi sosyal medya sitelerini de kullanma hakkınız bulunuyor. Genel olarak Instagram üzerinden dilediğiniz ürünün reklamını yapabilirsiniz. Sosyal medya sayesinde ulaştığınız kişi sayısını anında dramatik bir şekilde artırma hakkı elde edilebilir.

Prim ve TL Puan Kazanma Fırsatını Yakalayın!

Farmasi sisteminde satmış olduğunuz ürünler üzerinden sorunsuz şekilde kazanım elde etme fırsatını yakalayabilirsiniz. Kazanımınızı elde ederken ürünlerin size getirdiği karın artırılması için altınızda çalışan satış danışmanı sayısının artması büyük önem arz etmektedir. Satış danışmanlarınızın sayısı ne denli yüksek olursa satışlardan hesaba tanımlanacak prim de direkt artış gösterecektir.

Ürünü satmanızın akabinde hesabınıza aktarılacak olan prim miktarının çekime tabi tutulması için en az 50 TL değerinde olması gerekiyor. 50 TL değerinde olan bu prim miktarını çekmek için her ayın 20sinden sonrasını beklemelisiniz. Hangi hesaba gönderim yapılmasını istiyorsanız gerekli IBAN numarasını anında iletmelisiniz. Bu aktarım ve kazanımın nakde dönüştürülmesi ile alakalı tek bir aksaklık dahi meydana gelmeyecektir!

Müşteri Hizmetlerinden Veri Alın!

Farmasi sisteminde tüm kurallar zinciri bütün kullanıcıların anında erişim sağlayabileceği şekilde sorunsuz bir yapılanma ile şekillendirilmiştir. Fakat yeni kayıt olan kişilerin ya da tüm kullanıcıların erişim işlemleri ile alakalı aksaklıklar yaşanabilir. Bu aksaklıklar ya da akla takılan sorular ile alakalı müşteri hizmetleri servisine anlık olarak erişim saplayabilirsiniz.

Firmanın müşteri hizmetleri alanında uzman olan temsilciler ile anlık erişim kurma fırsatı sunuyor. Müşteri hizmetleri sisteminde yer alan olanaklara bakıldığı zaman hem ücretsiz hem de 7/24 aktif olması temelde beğeni toplayan nitelikler arasında kendini gösteriyor.