Farmasi Üyelik SözleşmesiFarmasi Üyelik Sözleşmesi

Farmasi üyelik hakkını elde edebilmek için kişilerin online olarak form doldurmaları yeterli olacaktır. Formun doldurulma aşamasında üyelik sözleşmesinin okunmasına kadar her aşamanın oldukça pratik şekilde tasarlanmış olması ayrıca memnun ediyor!

Farmasi daha önce teknoloji ya da online erişim gibi konularda bilgi sahibi olmayan kişilerin dahi kusursuz şekilde kayıt aşamasını tamamlayabilmesi için fırsat sunuyor. Siz de üyelik sözleşmesini sadece size ait olan güncel bilgiler ile doldurarak bu sürecin tadını çıkarabilirsiniz. Verdiğiniz bilgilerde herhangi bir hata fark edilirse hesap oluşturma süreci sıkıntıya uğrayacaktır.

Üyelik Oluşturma Aşamasında Verilen Bilgilerin Güncelliğine Dikkat!

Farmasi üyelik sözleşmesi kapsamında kullanıcıların hesap açmak için vermiş oldukları bilgileri güncel tutmaları gerekir. Hesabınızı oluşturmanızın hemen akabinde bilgilerin adres ya da iletişim boyutu ile alakalı bir revizyon meydana gelirse bu konuda müşteri hizmetlerine bağlanarak gerekli bilgileri anında elde edebilirsiniz.

Farmasi üyelik sözleşmesi üzerinden verilen tüm kuralların ve şartların yerine getirilmesi gerekir. Bu noktada dikkate alınması gereken temel uyarılar şu biçimde sıralanıyor;

  • Verilen kayıt bilgilerinin doğrulanması için firma dilerse belge talep edebilmektedir.
  • Verilen bilgi ve belgelerin yanlış olduğu fark edilirse firmanın hesabı askıya alma hakkı da bulunmaktadır.
  • Sisteme kayıtlı olan kişilerin yeniden hesap açması söz konusu değildir. Her birey sadece tek bir hesap sahibi olabilir.
  • Sistemde hesap açabilmek için en az 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekir. Ayrıca TC vatandaşı olmak da bir diğer kuraldır.
  • Haklarınızı farklı bir girişimciye devredebilirsiniz. Farklı bir kişiden devralınan işletme haklarının 6 ay içerisinde yeniden devredilmesi söz konusu değildir.
  • Girişimcilerin sadece belirtilen koşulları sağlayan alanlarda ürünleri tanıtmasına izin verilir.

Bu veriler ile alakalı herhangi bir ihlal söz konusu olursa hesabınızın devamlılığı ile alakalı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Farmasi sistemi kurallara bağlı ve müşteri haklarını tam manası ile koruyan bir alt yapı geliştirmiştir. Bu alt yapı sayesinde ticari hayata ve bu tür bir satış deneyimine yeni atılan kişiler dahi kapsamlı bir sistem üzerinden kullanıma başlayabilir!

İnternet Üzerinden Tanıtım Yapma Fırsatını Yakalayın!

İnternet üzerinden kendinize özgü bir site açarak Farmasi ürünlerini tanıtma ve satış değerlerinizi yükseltme fırsatını elde edebilirsiniz. Ürünlerin daha fazla kişiye hitap etmesi için özel bir sistem oluşturulmuştur. Bu yapılanma ile alakalı olarak önemli olan nokta internet sitesinin tasarımının oluşturulmasından sonra Farmasi yetkililerinin konu hakkında bilgilendirilmesidir.

İnternet sitesinin oluşturulmasının hemen sonrasında Farmasi yetkililerine sunulması gerekir. Yetkililer onay verirse site işlem vermeye başlayabilir. İnternet alanında bu denli aktif çalışmaya izin veren kurumsal şirket sayısının azlığını göz önünde bulundurunca firmanın yapılanması daha da kıymet sahibi oluyor!

Sayfanızın tanıtımınız sosyal medya üzerinden de yapabilirsiniz. Müstakil bir internet sitesi açmak sizin için zor olacaksa bu sistemde kendi Instagram ya da Facebook hesabınızı oluşturarak müşteri kitlenizi geliştirebilirsiniz. Ne kadar fazla kişiye erişim sağlarsanız elde edeceğiniz kar derecesinin o kadar yüksek olacağının da altı çizilmelidir. İnternet erişim sizin için verimliliğin temel adresi olacaktır.

Kampanyalardan İlk Siz Haberdar Olun!

Farmasi son dönemlerde kampanyalarına hız vermiş durumda! Bu kampanyaların her birinden ilk siz haberdar olmak isterseniz özellikle kayıt aşamasında kampanyalardan haberdar olmak istiyorum butonunu tıklamanız gerekiyor. Kısa bir süre içerisinde hızlı ve güvenli şekilde SMS ve e-mail üzerinden gerekli olan bilgilendirmeleri anında elde edebilirsiniz.

Kampanya gelişmeleri ile alakalı olarak mesaj almak istemediğinize karar verirseniz firma temsilcileri ile iletişime geçerek bu mesajların artık gönderilmesini istemediğinizi de dile getirme gibi bir hakkınız bulunuyor. Müşteri ve kullanıcı memnuniyeti firmanın en çok önem verdiği noktaların başında geliyor!

Girişimci Katalogu Size Yol Gösterecek!

Kayıt olmanın öncesinde muhakkak firma tarafından girişimcilere özel olarak hazırlanmış olan kataloga bir göz atmalısınız. Bu noktada hak ve sorumluluklarınızı anında işleme alabilirsiniz. Çok kısa bir süre içerisinde girişimci kataloguna online Farmasi sayfası üzerinden erişim sağlama fırsatını yakalayabilirsiniz. Girişimci katalogunda yer alan bilgilere göre satış ve sayfa kontrol aşamalarını tamamlamalısınız.

Hesap Devredilebilir Mi?

Hesabınızı açtıktan sonra bu süreç içerisinde yer almak istemediğinize karar verirseniz oldukça kısa bir sürede hesabınızı devredebilirsiniz. Hesap devretme işlemleri sırasında kişilerin minimum sorun ile karşılaşması için bu alanda da gerekli olan denetimler anında tamamlanmıştır. Hesabınızı devrettiğiniz kişinin bu hesabı yeniden devredebilmesi için üzerinden 6 aylık bir zaman diliminin geçmesi gerekiyor.

Farmasi hesap kontrolü sağlarken kullanacağınız kullanıcı adı ve şifre bilgilerinin güvenliğinden bizzat siz sorumlusunuz. Sizin erişim sağladığınız cihazdan ya da tercih ettiğiniz ağ bağlantısından kaynaklanan sorunların sorumluluğu kesinlikle Farmasi tarafından üstlenilmeyecektir. Bu konu ile alakalı görev ve sorumlulukların sınırları direkt olarak girişimci katalogunda belirtilmiştir. Siz de girişimci olarak firmanın çizmiş olduğu sınırlara tam uyum sağlamalısınız.

Müşteri Hizmetlerinden Yardım Alın

Farmasi üyelik sözleşmesi ile alakalı aklınıza takılan hususlar olursa müşteri hizmetleri temsilcilerinden bu konuda gerekli olan bilgileri alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri sizin için özel olarak tasarlanmıştır. Günün dilediğiniz saatinde erişim sağlayabilir, sorularınızı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi anında dile getirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri hem ücretsiz şekilde hizmet vermekte hem de sizi konunun uzmanları ile bir araya getirmektedir.