Farmasi Üyelik Ne İşe Yarar

Farmasi Üyelik Ne İşe Yarar

Farmasi %100 Türk sermayesi ile kurulmuş olan yerli bir markadır. 2010 senesinden bu yana sektörde kendine sağlam bir yer edinmiş olması da firmanın güvenilirliği hakkında bilgi vermektedir. Siz de kısa bir süre içerisinde üyelik formunu doldurduktan sonra Farmasi Satış Danışmanı olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Satış danışmanı olmanın yanı sıra sisteme farklı kişileri de dahil ederek sponsor olma fırsatını da elde edebilirsiniz.

Üyelik Formunda İstenen Bilgiler Nelerdir?

Farmasi üyelik formu sadece kendinize ait olan bilgiler ile doldurulmalıdır. Bu noktada yanlış bilgi veren kişilerin direkt olarak hesaplarının askıya alınacağı belirtilmelidir. Formda istenen veriler;

  • Adınız, soyadınız, ilçe, il, adres
  • Telefon numarası, e-mail adresi
  • Cinsiyet, posta kodu, sponsor kodu

Sunmuş olduğunuz bilgiler ile alakalı bir değişim meydana geldiği zaman bu durum hakkında anında müşteri hizmetleri servisine bilgi vermeniz gerekir. Gerekli güncellemeleri firma ile paylaşmayan kişilerin hesaplarının devamlılığı ile alakalı sıkıntılar oluşabilir.

Sponsor Bulma Aşaması

Farmasi üyelik ne işe yarar sorusunun yanıtını verirken aynı zamanda sponsorluk sistemi hakkında da bilgi sahibi olmalısınız. Sponsor denildiği zaman size maddi bir destek verecek anlamı çıkarılmamalıdır. Bundan farklı olarak sizin Farmasi sistemine dahil olmanıza fırsat yaratan kişi sponsor olarak adlandırılır.

Siz de kayıt aşamasını tamamladıktan sonra Farmasi Satış danışmanı olacaksınız. Satış danışmanı olduktan sonra sisteme birini üye ederseniz kademeniz sponsor olarak değiştirilecektir. Oldukça kısa bir süre içerisinde sponsor ilişkileri hakkında gerekli bilgileri sistem üzerinden alabilirsiniz.

Farmasi Üyelik Avantajları Nelerdir?  

Farmasi üyelik ne işe yarar sorusunun yanıtı olarak kişilerin hem kendi kişisel bakım ve kozmetik eşyalarını çok daha indirimli şekilde alma fırsatı yakalaması hem de satış yaparak ek kazanım elde etmesi göze çarpıyor. Siz de kısa bir süre içerisinde üyelik hakkını elde ederek tüm bu fırsatlardan ve avantajlı yapılanmadan sorunsuz şekilde istifade edebilirsiniz.

Üyelik hakkını elde ettikten sonra sistem sizden bazı belgeler talep edebilir. Bu nedenle kayıt aşamasında vermiş olduğunuz bilgilerin tam manası ile doğru olduğundan emin olmalısınız. Verilen bilgiler ile alakalı yapılan yanlışlıklar direkt olarak hesabın askıya alınmasına sebep olur!

Prim Kazanma Fırsatını Yakalayın!

Farmasi üyelik ne işe yarar konu başlığı altında kişilerin ek prim kazanma fırsatı olacaktır. Çok kısa bir süre içerisinde satış danışmanı olduktan sonra satışlarınızı tamamlayarak ek prim kazanma imkanını elde edebilirsiniz. Kazandığınız primler hesabınızda birikmeye başlayacaktır.

Ödemeler her ayın 20sinden sonra yapılmaktadır. Belirtmiş olduğunuz IBAN numarasına kazandığınız prim eksiksiz bir şekilde yatırılacaktır. Bu noktada prim miktarının 75 liranın üzerinde olması gerekir. Birikim 50 lirayı aşıncaya kadar herhangi bir çekim yapma fırsatı elde edemezsiniz. 50liranın altındaki kısmı dilerseniz bir sonraki siparişinizde bakiyeden düş seçeneğini kullanarak o miktar kadar eksik ödeme yapabilirsiniz.

Üyeler TL Puan ile prim arasında da karışıklık yaşayabilmektedir. Puanların bir sonraki aya devredilmesi gibi bir durum değildir. Ayrıca satışlardan değil satın almış olduğunuz ürünler üzerinden kazanılır. Primler ile alakalı gelen bir diğer soru da ürün satın alırken prim kullanılabilir mi sorusudur. Priminizi tabi ki satış sırasında da kullanabilirsiniz. Bu şekilde ürünlere çok düşük bir meblağ ödemeniz mümkün olacaktır.

KDV Ödemeleri Ne Zaman Yapılır?

Farmasi sisteminin oldukça hukuki ve tüm ekonomik yükümlülükleri yerine getiren bir sistem olduğunun da altı çizilmelidir. KDV ve Stopaj gibi unsurların ödenmesi de asla atlanmamaktadır. Bu süreç içerisinde her ayın 25i ödeme yapma günü olarak belirlenmiştir. Bu ödemeler sadece prim kazanmak için fatura kesen kişiler için geçerlidir. Sistemde hukuki manada tek bir açığın bile olmaması dikkat çeken detaylar arasında bulunuyor.

Farmasi Ürün Kalitesinden Siz de Faydalanın!

Farmasi kapsamında sunulan ürün kalitesine bakıldığı zaman özellikle içerik bakımından ne denli temiz olduğunu görebilirsiniz. Cilt sağlığı ve doğa dostu olma hususlarında hassassanız Farmasi sizin için en uygun seçeneklerden biri olacaktır. Her kategoride sunmuş olduğu ürünlerin dermatolojik olarak testlerden geçirilmesi de dikkat çeken hususlar arasında kendini gösteriyor!

Dilediğiniz kategoriden alışveriş yaparak en uygun fiyata en yüksek kaliteyi elde etme fırsatını yakalayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Farmasi satış danışmanı olma hakkını kazanmaktadır. 18 yaşından büyük ve TC vatandaşı olan bütün bireylerin Farmasi sistemine dahil olma hakkı bulunuyor. Bu konuda herhangi bir farklı kısıtlama getirilmemiştir.

Kampanyalardan İlk Siz Haberdar Olun!

Farması kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra son kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum butonuna tıklayarak son değişimler hakkında kusursuz şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu süreç içerisinde herhangi bir ürün indirime girdiği zaman bu fırsatı hem siz değerlendirebilirsiniz hem de müşterilerinize farklı fırsatlar sunabilirsiniz. SMS ve e-mail üzerinden gerekli olan bilgilendirmeler kusursuz bir biçimde yapılacaktır.

Girişimci Çalışma Katalogunu Okuyun!

Firmanın bir parçası olmadan önce girişimciler için özel olarak hazırlanmış olan bu katalogu okumanız sizin için faydalı olacaktır. Sistemde sunulan tüm hizmetler ile alakalı gerekli bilgilendirme bu katalog üzerinden yapılır.

Hem satış danışmanları hem de sponsorlar için bir rehber görevi görecektir. Bütün bilgiler bu sistem üzerinden verilmiş olsa bile aklınıza takılan hususlar olursa bu konuda müşteri hizmetleri temsilcilerinden gerekli olan bilgileri kusursuz bir biçimde alabilirsiniz.  Müşteri hizmetleri sistemi de her aşama gibi güvenilir ve kullanıcı dostu şekilde işlemektedir.