Farmasi Üyelik İçin Gerekli BilgilerFarmasi Üyelik İçin Gerekli Bilgiler

Farmasi’nin en önemli özelliklerinin başında satış yaparken kazanım elde etmek ve aynı zamanda kendi kişisel ihtiyaçlarınızı temin ederken de tasarruf etmek geliyor. Bu şekilde çok kısa bir süre içerisinde üyeliğinizi oluşturarak Farmasi dünyasının avantajlarından faydalanma fırsatını anında elde edebilirsiniz.

Üyelik Süreci Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Farmasi üyelik için gerekli bilgiler incelendiği zaman başlangıç noktası olarak şu detayların farkında olmanız gerekiyor;

  • Farmasi firması üzerinden girişimci olma hakkını elde ederken bir sponsorunuz olması gerekir.
  • Bu noktada sizin bir kademe üzerinizde bulunacak kişi sponsor olarak nitelendirilmektedir.
  • Üyelik ve girişimci olma hakkının elde edilmesinden sonra sponsor değiştirme gibi bir hakkınız olmayacaktır.
  • Üyelik hakkını kazanan kişilerin eğitim ve çalışma ofisi açma hakkı olacaktır. Bu şekilde Farmasi’yi kendiniz için gerçekten profesyonel bir iş haline getirme fırsatını yakalayabilirsiniz.
  • Girişimcilerin Farmasi tarafından aranması durumunda olabilecek en hızlı şekilde dönüş yapılması da sorumluluklar arasında yer almaktadır.

Farmasi üyelik aşamasını tamamladıktan sonra hem karlı şekilde kullanabileceğiniz hem de gerçekten sağlıklı kozmetik ürünleri temin edebileceğiniz bir sisteme ilk adımınızı atabilirsiniz. Dünya çapında adından söz ettiren bu firmanın sağlıklı bakım ürünleri konusunda da marka olma yolunda ilerlediği net şekilde görülüyor.

Üyelik Sürecinde Hangi Bilgiler İsteniyor?

Üyelik sürecinin olabildiğince basit ve kullanımı kolay şekilde tasarlanması dikkate alınması gereken temel detaydır. Pratiklik en yüksek seviyede olsa da bu süreç içerisinde bir aksaklık yaşarsanız canlı destek hattı üzerinden gerekli bilgileri anında alabilirsiniz.

Kayıt süreci içerisinde bazı kişisel bilgilerinizi firma ile paylaşmanız gerekecektir. Farmasi üyelik için gerekli bilgiler kapsamında şu liste bulunuyor;

  • Adınız, soyadınız, TC kimlik numarası
  • E-posta adresi, doğum tarihi, cinsiyet
  • İl, ilçe, adres, posta kodu, cep telefonu

Bu bilgiler kapsamında asla bir yanlış yönlendirme yapılmamalıdır. Verilen tüm bilgilerin sahih olması gerekir. Farklı ya da çarpık bilgi veren kişilerin direkt olarak hesaplarının askıya alınacağı ve firma ile yeniden iletişim kurma fırsatlarının olmayacağı da belirtilmelidir.

Yukarıda verilen bilgilerde herhangi ir şekilde güncelleme meydana geldiği zaman firma yetkilileri ile iletişime geçerek bu bilgileri yenilemeniz gerekir. Bilgilerin güncel olması konusunda firmanın büyük bir hassasiyet gösterdiği de belirtilmelidir.

Sponsor Belirleme Süreci Nasıl İlerler?

Farmasi kayıt aşamasında sizden sponsor kodunu ilgili alana girmeniz istenecektir. Bu noktada sponsor bulamadıysanız ya da sizi Farmasi ürünlerini satmaya herhangi bir kişi yönlendirmemiş ise direkt olarak sistem tarafından sponsor ataması yapılacaktır. Sistem tarafından atanan sponsoru değiştirme gibi bir hakkınız da olmayacaktır.

Sponsor ve altında bulunan üyenin ilişkisi dikey hiyerarşik bir anlayış ile sürdürülmektedir. Bu noktada sponsorsuz faaliyet göstermek gibi bir alternatif de bulunmuyor. Sponsor denildiği zaman akla maddi olarak size kaynak sağlayacak kişi gibi bir düşünce oluşmamalıdır. Bu aşamada sadece sistemin çalışma faaliyetleri hakkında gerekli bilgileri verme yükümlülüğü bulunmaktadır.

Nasıl Sponsor Olunur?

Farmasi sistemi içerisinde üyelik hakkı elde eden her kişi Farmasi danışmanı olma hakkını elde eder. Siz danışman olarak farklı bir kişiyi Farmasi sistemine eklerseniz sponsor olursunuz.

Ne kadar fazla kişiyi bu sistemin bir parçası yaparsanız firmanın sunmuş olduğu donanımlı olanaklardan faydalanma fırsatını da en yüksek seviyeye çıkarabilirsiniz. Hem danışman hem de sponsor olabilmek için aranan tek şart 18 yaşını doldurmuş olmak ve T.C. vatandaşı olmaktır. Bu iki şartı sağlayan kişiler anında Farmasi dünyasının bir parçası olabilir.

Yerli Sermayenin En Güzel Örneği!

Farmasi üyelik için gerekli bilgiler incelenirken firma hakkında da fikir sahibi olmalısınız. Farmasi geçmişi incelendiği zaman 2010 senesinden bu yana aktif bir şekilde iş dünyasının içerisinde olunduğu görülüyor. Kısa bir süre içerisinde yerli sermaye ile kurulan bu firmanın yabancı sermaye içermemesi özellikle dikkat çeken detaylar arasında bulunuyor. Siz de kayıt olarak bu güzel girişim içerisinde kendinize yer bulma fırsatını elde edebilirsiniz.

Prim Kazanma Fırsatı Elde Edin!

Farmasi kayıt verileri aşamasını tamamlayıp bir üyelik sahibi olduktan sonra oldukça kısa bir süre içerisinde satış yapmaya başlayabilirsiniz. Satış yaptıkça kişilerin kazanım elde etme fırsatı oluşacaktır. Bu noktada prim olarak adlandırılan ek kazanç hesabınızda birikmeye başlar. Prim miktarı 50 TL yi aştığı zaman ayın 20sinden sonra hesabınıza geçecektir.

Hem sağlık konusunda hassas şekilde hazırlanmış olan ürünlerden istifade etme fırsatını yakalayabilirsiniz hem de ek satışlar yaparak kazanımınızı maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz. Bu noktada TL puan ile prim sıklıkla karıştırılmaktadır. TL puanı alışveriş yaptıkça kazanırsınız ve bir sonraki aya devretme gibi bir niteliği de bulunmaz. Prim ise satış yaptıkça kazanılır ve hesapta birikir, sonraki aya aktarılabilir.

Primi Satın Alım Yaparken Kullanın!

Elde etmiş olduğunuz primi illa nakit olarak kullanacaksınız diye bir kural da getirilmemiştir. Bunun tam aksine siparişlerinizin maddi yükünü hafifletebilmek için de sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Farmasi kullanıcı ve satıcı memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkarabilmek için farklı kolaylıklar getirmiştir.

Bu sistem içerisinde aklınıza takılan herhangi bir husus olursa müşteri hizmetleri temsilcileri ile sorunsuz şekilde iletişime geçebilirsiniz. Firmanın temsilcileri sorunların anlık olarak çözüme kavuşturulması için büyük bir çaba sarf etmektedir.