Farmasi Üyelik Hediyeleri 2021

Farmasi Üyelik Hediyeleri 2021

Farmasi firmasına yeni katılacak adaylar hoş geldiniz kampanyalarıyla daha fazla kazanabilirler. Farmasi üyelik hediyeleri 2021 yılında;

 • Erkek parfümü ve bayan hediye olarak alma imkanınız bulunuyor.
 • Bayan parfümü, rolon ve vücut losyonu yapmış olduğunuz siparişler ve tutar karşılığında Farmasi üyelerine hediye olarak gönderilecektir.
 • Bayan parfümü ve erkek parfümü hediyelerine ek olarak gerçekleştirilen siparişler doğrultusunda ek hediyelerle birlikte gönderimi sağlanır.

Farmasi üyelik ikramlarında hediye farklılığı görülebilir ve hediyeler konusunda bazı şartlar yer alabilir. Bu hediyeler konusunda detaylı bilgi almak isterseniz, Farmasi resmi internet sitesine bakabilirsiniz. Ya da Farmasi danışmanları ile iletişime geçerek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Farmasi Başlangıç Paketi Nedir?

Farmasi üyelik hediyeleri 2021 yılında başlangıç paketi, Farmasi firmasına üye olan tüm yeni girişimcilere sadece ilk siparişlerinde alabilecekleri harika bir paket bulunuyor. Bu paketler zamana göre farklılık gösterebilir.

Farmasi Başlangıç Paketi Fiyatı Nedir?

Farmasi başlangıç paketi fiyatı kargo dahil 79,99 TL’dir. Başlangıç Paketi içerisinde; 8 normal boy ürün, 5 adet numune ürün, 2 adet katalog ve Farmasi tanıtım broşürü bulunuyor. Normal değeri 260 TL olan tüm bu ürünlere sadece 79,99 TL ödeyerek Farmasi üyeleri sahip olabiliyor.

Farmasi Başlangıç Paketi Almak Zorunlu Mu?

Farmasi üyelik paketi 2021 paketlerini almak gibi bir zorunluluk bulunmamaktadır. Farmasi bünyesinde diğer firmalardaki yapılan zorlamaların hiçbiri bulunmuyor. Başlangıç paketi alışveriş sırasında ilk siparişinize otomatik eklenmektedir. Paketi almak istemiyorsanız silme hakkınız mevcuttur. Fakat başlangıç paketiyle Farmasi ürünleri ile tanışmanız önemli bir etken olacaktır.

Farmasi Başlangıç Paketi Neden Önemlidir?

Farmasi firmasına yeni üyelik sağlamış kişilerin satışlarını ve ürün tanıtımlarını kolaylıkla yaparak, satışlarını kolay bir şekilde arttırabilmeleri için her kategoriden farklı ürünler seçilerek hazırlanmış ve oldukça avantajlı bir paket olacaktır. Genel olarak ürün almadan o ürünü tavsiye edilip satamazsınız. Bu felsefeden yola çıkarak hazırlanan paket oldukça uygun olup tüm yeni üyelerin kolaylıkla alabileceği bir fiyattan satışa sunulmaktadır.

Farmasi Önceden Kayıt Yaptıranlar Bu Paketi Alabilir Mi?

Farmasi’ye daha önce kayıt işlemini tamamlayıp hiç sipariş vermemiş olanlar, başlangıç paketini alabilirler. Ancak daha önceden kaydı yaptırıp 1 defa sipariş vermiş olanlar alamazlar.

Farmasi üyelik hediyeleri 2021 kapsamında;

 • BB krem
 • Mat Ruj
 • Çok amaçlı temizleyici
 • Siyah maske
 • Biberli balsam
 • Bir Adet Şampuan
 • Bir Adet Sabun
 • Bir Adet Diş macunu
 • İki Adet Katalog
 • Beş Adet Numune Ürün
 • Farmasi Tanıtım Broşürü yer almaktadır.

Farmasi firması hediyelik ürünler konusunda değişiklik yapma hakkına sahip olduğunu da unutmamanız gerekir.

Farmasi Bağlangıç Paketi Prim Değerli midir?

Farmasi başlangıç paketi prim değerli olarak görülür. Üstelik tüm bunların yanı sıra Farmasi başlangıç paketini aldığınız zaman Kargo Ücreti, kapıda ödeme ücreti ve katalog ccreti faturanıza hiçbir şekilde eklenemez.

Farmasi ailesine katılarak, kazanç elde etmek istiyorsanız, hemen üye olup ve Farmasi başlangıç paketinden yararlanarak üyeliğinize başlamalısınız.

Farmasi Yeni Üye Olacaklara Özel Başlangıç Paketi

Yeni üyelik sağlayan girişimcilere özel ve çok işlevsel bir paket hediyesi yer alıyor. Farmasi yeni kayıt sağlayacak olan üyelere özel olarak hazırlamış olduğu paketi çok daha uygun fiyatlara sunmaktadır ve bu kampanyayı tüm kullanıcılarına sunmaktadır.

Paketin içerisinde Farmasi firmasının en ünlü ürünleri yer alıyor. Bu ürünleri hem kişisel bakımınız da hem de evinizde kullanabileceğiniz pratik işlevsel ve çok amaçlı ürünlerden oluşmaktadır. Üyelik işlemini tamamladıktan sonra bu paketi ilk siparişinizle satın alma imkanınız bulunuyor.

Farmasi üyelik hediyeleri 2021 yılı için ya da Farmasi üyelik başlangıç paketi için herhangi bir özel form doldurmanız, kod girmenize gerek yoktur. Farmasi ailesine katılan tüm herkese, üyelerin vereceği ilk siparişte otomatik olarak bu kampanya eklenir. Kargo ücreti, üyelik ücreti, kapıda ödeme ücreti gibi ekstra hiçbir ücret ödemeden bu işlevsel pakete sahip olmak için sadece Farmasi firmasına üye olmanız gerekir.

Farmasi Yeni Kayıt Olacaklara Özel Paket İçeriği

 • Doktor Cevdet Tuna masaj jeli; Bu jel sayesinde hem selülitlerinizden kurtulabilir, vücudunuzu sıkılaştırabilir, hem de kas ağrıları gibi sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Özellikle spor sonrasında dinlenmek isteyenler için harika bir ürün.
 • Eurofresh Whitening Diş Macunu; Doğal içeriği sayesinde dişlerinizi günden güne beyazlatmayı, parlatmayı ve hassasiyetini gidermeyi vaat eden diş macunu Farmasi’nin en ünlü ürünleri arasında bulunur.
 • Mega Shock Maskara; Farmasi firmasının en gözde ürünlerinden ve en çok satılan maskaralarından biri olan Mega Shock Maskara kirpiklerinizi tek tek ayırıp volüm vermeyi sağlıyor.
 • Mat Ruj; Farmasi temiz içerikli mat rujlarının kalıcılığını mutlaka denemeniz gerekir.
 • Mr Wipes Çok Amaçlı Temizleyici; Çiçek kokulu bu ürün evinizde, arabanızda hatta çocuğunuzun odasında bile kullanabileceğiniz pratik işlevsel bir temizleme ürünüdür. Temiz içeriği ile gerek kıyafetleriniz de gerekse tüm yüzeylerin temizliğinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
 • Signora Pearl Kadın Parfümü; Kalıcı kokusu ve hoş, temiz, ferah hissi ile vazgeçemeyeceğiniz bir parfüm olacak.
 • Farmasi Katalog; Bu paket ile birlikte 2 adet Farmasi kataloğunu da kargonuzda bulacaksınız. Artı olarak 5 adet karışık numune seti de paketinizin içeriğine eklenmiş olacaktır.