Farmasi Üyelik HakkındaFarmasi Üyelik Hakkında

10 yılı aşkın süredir kozmetik sektöründe hizmet veren Farmasi üyelerine birbirinden avantajlı hizmetler sunar. Verilen hizmetleri değerlendirmek adına yapmanız gereken tek şey hesap açmak. Farmasi üyelik hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler sitemizde yer alan Farmasi Üyelik Formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Üye olmak son derece kolaydır. Cilt bakım ve saç bakım ürünleri, aydınlatıcı kremler, maskaralar ve rujlar olmak üzere daha birçok ürün Farmasi tarafından satışa sunuluyor.  Dilediğiniz ürünü üye olduktan sonra kedi üye sayfanız dan %30-%40 indirimli olarak kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

Farmasi Üyelik İşlemleri Nasıl Gerçekleşir?

Farmasi üyelik hakkında merak edilen sorulara ana sayfasında yer veriyor. Buna göre üye olmak ve avantajlı kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız sitemizdeki Farmasi Üyelik Başvurusu formunu doldurun danışman sizinle iletişime geçerek sizin onayınız ile gerekli bilgileri aldıktan sonra danışman üyeliğinizi gerçekleştirir. Üyeliğiniz gerçekleşince hemen cep telefonunuza şifre gönderilir. Bu bilgilerle hesabınıza erişim sağlamanız mümkün olacak.

Farmasi temsilcileri (Danışman) hesap açan üyeleri bilgilendirir. Daha sonra belirtilen adrese ücretsiz olarak katalog gönderilir. Ayrıca birçok hediyede Farmasi üyeliğinin ardından yeni başlangıç kapsamında yollanır.

Kimler Farmasi Danışmanı Olma Hakkına Sahip?

18 yaşından büyük olan herkes Farmasi danışmanı olma hakkına sahiptir. Üyelik işlemlerinde bulunanlar danışman olarak nitelendirilir. Danışman girişinde bulunarak ihtiyacınız olan ürünleri anında sipariş etme şansına sahipsiniz.

Üyelik formunu eksiksiz olarak dolduran herkes danışman olma hakkına sahip olur. Formda yer alan bilgilerinde bir eksiklik söz konusu olursa işlemleriniz kabul edilmez. Bu nedenle danışman üye olmak isteyenler yalan beyanda bulunmadan formu doldurmalı. Farmasi koşullarını kabul ediyorum sekmesine tıklayarak işlemlerinizi sonlandırın.

Farmasi Üyeliği Neden Askıya Alır?

Farmasi üyelik hakkında merak edilen durumlardan biri üyeliğin askıya alınmasıdır. Üyelik dondurma işlemi olarak da bilinen bu uygulama üyeliğin ardından 60 gün içerisinde sipariş vermeyen müşterilere uygulanır.

  • Müşteriler hesap açma işleminde bulunduktan sonra indirimli fiyatlardan da yararlanarak ürün siparişinde bulunmalı.
  • Eğer siparişlerinizi belirtilen süre boyunca gerçekleştirmezseniz hesabınıza yeniden giriş yapamazsınız.
  • Üyeliği yeniden aktifleştirilen müşteriler aynı şekilde 5 ay boyunca sipariş vermez ve hesabını aktif bir şekilde kullanmazsa üyeliği askıya alınacaktır.

Üyelik Nasıl Aktifleştirilir: Hesapları askıya alınan müşteriler, müşteri danışmanları ile görüşme sağlayarak yeniden hesaplarına giriş yapabilir. Bunun dışında farmasi.com adresi üzerinden iletişim butonuna tıklayarak da üyeliğinizin yeniden aktifleştirilmesi için mail göndermeniz mümkün.

  • Bunun için iletişim formunda yer alan adınız, soyadınız, cep telefonu numaranız, T.C kimlik numaranız gibi bilgileri doldurun.
  • Daha sonra ise seçenekler talep türünü belirleyip açıklama bölümüne üyeliğim askıya alındı yeniden hesap açmak istiyorum şeklindeki talebinizi iletin.
  • 0216 430 1999 cep telefonu numarası üzerinde de müşteri hizmetleriyle görüşme sağlayarak üyeliğinizi tekrar aktif hale getirmeniz mümkün olacak.

Farmasi Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Müşteriler, üyeliklerini iptal etmek adına Farmasi mail adresine dilekçe göndermeli. Dilekçenize üyeliğinizi neden iptal ettirmek istediğinizi, adınızı ve soyadınızı da mutlaka ekleyin.

bilgi@farmasiint.com mail adresine Farmasi üyelik iptali için taleplerinizi göndermeniz üyeliğinizin silinmesi adına yeterli olacak. Daha sonra yeniden hesap açmak isterseniz aynı şekilde hesap açma işlemlerinde bulunmanız mümkündür.

0216 430 19 99 müşteri hizmetleriyle de görüşme sağlayarak üyelik iptali konusunda bilgi sahibi olabilir ve üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

Farmasi Üye Ekleme İşlemleri ve Avantajları Neler?

Üye olan tüm müşteriler kendi alt ekibini kurma şansına sahip. Bunun için ise yapmanız gereken danışman girişinde bulunmak. Size verilen kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra Yeni Üye Kayıt  butonuna tıklayın.

Danışma ekle butonuna tıkladıktan sonra eklemek istediğiniz üyelerin bilgilerini eksiksiz bir şekilde yazmanız gerekiyor. Daha sonra alt ekibinizin yaptığı satışlar üzerinden de kazanç elde etmeniz mümkün olacak.

Elde edilen kazançlar prim sistemi kapsamında değerlendirilir. Prim oranı %3’den başlıyor.  Sınırsız ekip ile sınırsız kazanç elde etmeniz mümkün.

Hesap açan kişiler ürünleri %30’a %40’a varan indirimlerde satın alma hakkına sahip. Satın alma işlemlerinizi de site üzerinden oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirme hakkınız olacak.

Farmasi Üyelerine Sunulan Özel Fırsatlar

Birbirinden avantajlı hediyeler, üyelere yeni başlama paketi kapsamında gönderilir. Duş jelleri, fondötenler, rujlar, farklı renklerde farlar gibi daha birçok ürün hediye sistemi içerisinde yer alır.

Farmasi ürünlerinin tanıtılması adına gönderilen ürünler son derece önemlidir.  Arkadaşlarınıza, akrabalarınıza ya da yeni tanıştığınız kişilere Farmasi ürünlerini satabilirsiniz. Daha sonra onları da alt ekibinize dahil ederek satış gücünüzü yükseltmeniz mümkün olacak.

Farmasi Ürün Siparişi ve Farmasi Ürünleri

Farmasi ürün siparişi için hesap açma işleminde bulunmanız gerekiyor. Hesap açma işleminden sonra siparişinizi site üzerinden kısa sürede verebilirsiniz. Bunun için öncelikle danışman girişinde bulunun.

Danışman girişinde bulunduktan sonra ise hızlı sipariş butonuna tıklayın. Ardından ürün kodlarını katalog üzerinden öğrenebilirsiniz. Hızlı sipariş sayfasında yer alan bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekiyor.

Cilt tipine uygun kremler, doğal görünümlü rujlar olmak üzere daha birçok ürünü sipariş etme hakkına sahip olacaksınız.