Farmasi Üyelik FaydalarıFarmasi Üyelik Faydaları

Farmasi şirketine üye olduğunuz zaman, tüm ürünleri %30-%40 indirimle alabilme imkânınız olur. Kişisel satışlarınızdan da bu şekilde kar elde ederek para kazanmış olursunuz.

Kazancınızın artmasında en büyük etken ise, kendinize bağlı Farmasi üyeleri bulduktan sonra yeni üyelere Farmasi’yi tanıtarak sağlarsınız. Kendinize bağlı olarak satış organizasyonu kurduğunuz takdirde ayda yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Hatta ekibiniz güçlü olursa çok çok daha fazlasını kazanma şansınız olur. Farmasi üyelik faydaları ile kazanacağınız gelirin bir limiti olmaz. Bu limit tamamen size bağlıdır. Ayrıca, grup liderlerinizden belli oranlarda prim de almış olursunuz.

Düzenli olarak takdir törenleri, araba kazanma ve ücretsiz tatil imkanları gibi Farmasi üyelik avantajları kazanabilirsiniz.

Farmasi ile bağımsız ve özgür iş yapmanın keyfini sürmek isteyen herkes Farmasi firmasına katılım sağlayabilir. Farmasi Üyelik formu ile başvuruda bulunduktan sonra deneyimli ekibi tarafından sizlere destek verilir.

Neden Farmasi ile Çalışmalısınız?

Farmasi şirketine üye olmak isteyen kişilerin en fazla sordukları soruların cevapları kısaca aşağıda yer alıyor.

  • Farmasi üyelerinin herhangi bir satış zorunluğu yoktur. Üyelik size online şekilde alışveriş imkanı sağlar. Ürünler her internet alışverişi gibi kargo ile sağlanır.
  • Siparişlerinizde herhangi bir kota bulunmaz. Dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar sipariş verme hakkına sahipsiniz.
  • 120 TL altı siparişlerde 13,99 TL kargo ücreti eklenir ve bu durumda Farmasi şirketi, siprarişinize 13,99 TL değerinde bir ürünü hediye olarak eklemiş olur.
  • Farmasi sipariş durumunda iki çeşit ödeme türü bulunur. Bunlar, kapıda nakit ödeme ve sipariş esnasında kredi kartı ile ödeme seçenekleridir.
  • Farmasi üyesi olarak istediğiniz zaman üyeliğinizi iptal ettirebilirsiniz.
  • Her ay zorunlu sipariş girme gibi bir durum söz konusu değildir. Dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar özgürce alışveriş yapma imkanınız var.
  • Sipariş ettiğiniz Farmasi ürünleri genel olarak size Aras Kargo ile gönderilir.

Farmasi üyelik formundan online kayıt yapabilirsiniz. Size Farmasi ile ilgili her türlü konuda danışmanlar ile görüşerek Farmasi üyelik faydaları konusunda bilgiler alabilirsiniz.

Farmasiye Kayıt Olmanın 5 Avantajı Nedir?

Farmasi şirketi içerikleri temiz ürünler üreten, doğa dostu ve tamamen yerli sermaye ile yoluna devam eden bir firmadır. Farmasi üyelik sağladığınız zaman birbirinden avantajlı fırsatları yakalamış olursunuz.

Bu avantajlar sayesinde kazancınızı arttırabilir ve kendinize yeni üyeler ekleyebilirsiniz.

Katalog Ürünlerinde İndirim Oluyor Mu?

Farmasi firmasına kayıt işlemini gerçekleştirerek, kataloglarda bulunan tüm ürünleri %30-%40 daha indirimli fiyatlara alma imkanınız olur.

Farmasi şirketi fiyat olarak orta segment kategorisinde yer alır ve fiyat performans açısından oldukça kaliteli ürünlere sahip bir marka olarak bilinir.

Artı olarak uygun olan bu fiyatlara bir de Farmasi üyelik faydaları eklenince ortaya inanılmaz fiyatlar çıkabiliyor. Siz de Farmasi firmasına kayıt yaptırabilir, katalogda bulunan ürünlere %30-%40 daha indirimli fiyatlara alma imkanını elde edebilirsiniz.

Farmasi Çalışma Şekli Nasıl?

Birçok kişi yoğun çalışma temposundan ve uzun çalışma saatlerinden şikayetçidir. Farmasi abonelik yararları sayesinde dilediğiniz saatte, dilediğiniz yerde ev ortamında, cafe de sokakta çalışmak için Farmasi üyelik işlemini tamamlamanız yeterli olacaktır.

Farmasi Networking ağı sayesinde gittikçe büyüyen bir iş sistemine sahiptir. Farmasi firmasına kaydınızı tamamladıktan sonra kendi alt ekibinizi oluşturarak aynı zamanda kazanç sağlayabilir ve yeni bir iş kapısına daha ulaşmış olursunuz.

Farmasi ile Kariyer İmkânı Mümkün Mü?

Farmasi firmasında çalışırken sadece iş sahibi olmakla kalmayacaksınız. Aynı zamanda yükselebileceğiniz bir kariyer imkanı da elde etmiş olacaksınız. Girişimci olarak başladığınız Farmasi serüvenine müdür, elmas müdürü ve daha yüksek seviyede unvanlar alarak yükselişinizi ilerletebilirsiniz. Bu unvanlar sizin kazanç tablonuzu da değiştirerek, gelirlerinizi arttırmış olacaktır.

Farmasi Sosyalleştirir Mi?

Farmasi üyelik faydaları, kayıt işlemi tamamlandığı andan itibaren başlamış olur. Farması ailesine katıldıktan sonra, Farmasi firmasının bütün üyelerine sağlamış olduğu özel seminerler ve toplantılar ile size aynı zamanda harika bir sosyalleşme ortamı sunmaktadır.

Yeni iş arkadaşları edindikçe hem çevreniz hem de ufkunuz daha fazla genişlemiş olacaktır.

  • Farmasi üyelik faydaları kapsamında kendinizin ve evinizin ihtiyaçlarını direkt olarak indirimli alma avantajınız vardır.
  • Kendi ürünlerinizin siparişlerini indirimli alırken çevrenizde bulunan eşiniz dostlarınız ve arkadaş çevrenize yapmış olduğunuz satışlardan gelir elde edebilirsiniz.
  • Hayalleriniz varsa ve bu hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız iyice düşünün. Ailenize, çocuklarınıza miras bırakabileceğiniz bir işinizin olmasını, ev almak araba almak sınırsız para kazanmak istiyorsanız, mutlaka Farmasi üyelik işlemini gerçekleştirmelisiniz.

Farmasi şirketinin bütün fırsatlarını ve Farmasi ürünlerini detaylı inceleyip fiyat bilgisi almak isterseniz Farmasi kataloğunu inceleyebilirsiniz. Ayrıca Farmasi ürünlerini indirimli satın almak ya da Farmasi üyesi olmak istiyorsanız Farmasi kayıt formunu doldurmanız yeterli olacaktır.