Farmasi Üyelik Düşmesi

Farmasi Üyelik Düşmesi

Üyeliğin ardından 60 gün içinde sipariş vermeyen kişiler Farmasi üyelik düşmesi, üyelik iptali gibi durumlarla karşılaşır. Böyle bir durumda yapılması gereken öncelikle Farmasi danışmanı ile görüşme sağlamak. Farmasi danışmanı ile görüşme sağladıktan sonra üyelik işlemlerini aktif hale getirmeniz mümkün olacak. Daha sonra üyelik fırsatlarını değerlendirerek uygun fiyatlarla satın alma işleminde bulunmanız mümkündür.

Farmasi Üyeliği Neden Düşer?

Farmasi üyelik işleminde bulunan bahis severlerin 60 gün içerisinde sipariş vermesi gerekiyor. Bu süre zarfında sipariş verilmemesi durumunda üyeliğiniz iptal edilir. Üyeliğin iptal edilmesi durumunda danışmanlarınızla iletişime geçmeniz gerekiyor. İletişime geçtikten sonra ise üyeliğiniz aktif edilir.

Üyelikleri yeniden aktif edilen müşteriler eğer 60 gün içerisinde yeniden sipariş vermezse üyeliği iptal edilir. Üyeliğin iptal edilmesi durumunda yeniden giriş yapmanız mümkün değildir. Bu nedenle sponsorunuz ile iletişime geçmenizde yarar var.

Farmasi Üyelik Düşmesi Durumunda Yapılacak İşlemler Neler?

Farmasi üyelik düşmesi durumunda yapmanız gereken öncelikle danışmanlarınızla iletişime geçmek olacak. 0549 800 1746 cep telefonu numarası üzerinden iletişime geçmeniz mümkündür. Farmasi danışmanı tarafından üyelik yenileme işleminiz gerçekleştirilir.

Daha sonra sunulan fırsatları değerlendirebilir ve siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Farmasi Üyesi Nasıl Olunur?

Farmasi hesap açma işleminde bulunmak adına öncelikle sitemizdeki Farmasi Üyelik Başvuru Formunu doldurarak göndermeniz gerekiyor. Hemen danışman tarafından aranılarak gerekli açıklamalar yapılarak bilgilendirilirsiniz.  Sizin onayınız alındıktan sonra üyelik için gerekli bilgileriniz alınır. Danışman tarafından üyeliğiniz gerçekleştirilir.

Üyelik işleminden sonra Farmasi danışmanı size anında dönüş yapar ve firma hakkında detaylı bilgilendirmede bulunur. Daha sonra SMS ile kullanıcı adı ve şifre gönderilir. Gönderilen şifre ve kullanıcı adıyla hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Farmasi Danışmanlık ve Üye Ekleme Kazancı

Farmasi üyelik işleminden sonra tüm müşteriler danışman olarak kabul edilir. Danışmanlar yeni üye ekleme işleminde bulunabilir. Bu sayede alt ekiplerini kurarak kazanç elde etme şansına sahip olurlar.

  • Bunun için yapmanız gereken tek şey farmasi.com adresi üzerinden site hesabınıza giriş yapmak.
  • Müşteriler hesaplarına giriş yaptıktan sonra üye ekleme işlemlerini danışman ekle butonuna tıklayarak gerçekleştirme hakkına sahip.
  • Üye ekleme işlemlerinden sonra grup çalışma sayesinde kazanç elde edebilirsiniz. %3’den başlayan %21’e kadar prim sistemi ile belirlenen kurallar çerçevesinde ödemeler ayın 20’sinde yapılıyor.

Farması Üyelerine Özel Fırsatlar Hangileri?

Farmasi üyesi olan herkes sunulan özel fırsatları değerlendirme hakkı elde eder. Bu fırsatlar arasında %30 ve %40’a varan indirimlerde var. Bunun yanı sıra müşterilere başlangıç paketi olarak çeşitli ürünler gönderilir.

Duş jelleri, birbirinden farklı tonikler, cilt bakım ürünleri olmak üzere gönderilen birtakım hediye ürünlerle Farmasi tanıtımlarını daha kolay bir şekilde gerçekleştirme hakkına sahip olacaksınız.

Farmasi danışanları üye ekleme sistemi sayesinde de kazancını arttırma şansına sahip olur.

Farmasi Üyelerinin En Çok Talep Ettiği Ürünler

Cilde zarar vermeyen, her cilt tipine uygun bakım ürünleri, birbirinden farklı tonlara sahip rujlar, maskara ve göz kalemleri Farmasi üyeleri tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Sadece kadınlar için değil erkekler için özel olarak üretilen ürünlerde mevcut. Bu ürünlerden yararlanmak adına Farmasi üyelik düşmesi sorununu çözün. Farmasi danışmanlarıyla görüşme sağlayarak üyeliğinizi yeniden aktif hale getirin.

Daha sonra bebek bakım ürünlerinden ve diğer ürünlerden yararlanma şansına sahip olacaksınız. Ürün siparişi için hesabınıza erişim sağlayın.

Farmasi Ürün Siparişi: Ürün sipariş vermek isteyen müşteriler, farmasi.com resmi web sitesi üzerinden ana sayfaya giriş yapmalı. Ana sayfa üzerinden danışman girişinde bulunduktan sonra ise hızlı sipariş bölümü sayesinde işlemlerinizi kısa süre gerçekleştirme hakkına sahip olacaksınız.

  • Hızlı sipariş butonuna tıkladıktan sonra tek yapmanız gereken formu doldurmak. Sipariş kodlarını doğru bir şekilde yazdığınızdan emin olun.
  • Daha sonra siparişlerinizi ödemek için sunulan yöntemlerden birini tercih edin.
  • Banka havalesi başta olmak üzere kredi kartı ve diğer yöntemlerde para yatırma kalanları arasında yer alır. Dilediğiniz yatırım yöntemi ile ödeme işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirme hakkınız olacak.

Sipariş iptali gerçekleştirmek isteyenler bir saat içerisinde sipariş iptal et butonuna tıklamalı. Ürün hatalı gönderildi ise değişim olanağı da mevcuttur.

Farmasi Üye Yorumları ve Güvenilirlik

Farmasi üye yorumlarını inceleyerek güvenilirlik hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Famrasi kullanan kişiler yorumlarını şikayet bölümü üzerinden paylaşır. Yapılan yorumlar firma tarafından denetlenir ve daha sonra kullanıcıların sıkıntıları çözüme kavuşturulur.

Sağlık bakanlığı tarafından aldığı belge ile hizmet veren Farmasi son derece güvenlidir. Tüm ürünlerini özel olarak üreterek kullanıcıların hizmetine sunar. Kullanıcılara ait olumsuz yorum söz konusu değildir.