Farmasi Üyelik DondurmaFarmasi Üyelik Dondurma

Temizlik ürünler, duş jelleri, şampuanlar, spreyler, cilt bakım ürünleri, fondöten, aydınlatıcı, ruj, maskara olmak üzere kozmetik malzemeler Farmasi tarafından müşterilerin hizmetine sunulur. Resmi internet sitesi üzerinden hesap açanlar siparişlerini indirimli fiyatlarla gerçekleştirebilir. Farmasi üyelik dondurma işlemleri tıpkı üyelik işlemlerinde olduğu üzere kısa sürede gerçekleşir.

Farmasi Üyeliğimi Nasıl Dondururum?

Farmasi üyeliğini dondurmak isteyen kişiler öncelikle müşteri hizmetleriyle iletişime geçmelidir. Müşteri hizmetleri üyelik dondurma işlemleri adına sizlere yardımcı olur. Bunun için site ana sayfasında yer alan iletişim bölümüne tıklayın.

 • Müşteriler, Farmasi üyelik dondurma talebini mail adresine dilekçe yazarak gönderebilir.
 • İletişim formunda yer alan bilgileri doldurduktan sonra taleplerinizi iletmeniz mümkün olacak.
 • C kimlik numaranızı, adınızı, soyadınızı, cep telefonu numaranızı ve mail adresinizi yazdıktan sonra Farmasi üyeliğimin iptal edilmesini talep ediyorum şeklindeki dilekçenizi müşteri hizmetlerine gönderilir.

Daha sonra müşteri hizmetleri yapılan talepleri değerlendirir. Taleplerin ardından ise üyeliğiniz iptal edilecektir.

Farmasi Üyelik İptali Hangi Durumlarda Yapılır?

Farmasi danışmanlarının uyması gereken birtakım kurallar var. Bu kurallara uyum sağlanmadığında üyelikler iptal edilir. Üyeliğin ardından müşterilerin sipariş vermesi gerekiyor.

 • 60 gün içerisinde sipariş vermeyen müşterilerin üyelikleri iptal edilerek askıya alınır.
 • Danışmanlarınızla ya da müşteri hizmetleriyle görüşme sağlayarak üyeliğinizi yeniden aktifleştirmeniz mümkün.
 • Tekrar 5 ay içerisinde sipariş verilmezse Farmasi üyeliğinizi iptal eder.

Üyelikleri askıya alınan müşteriler sipariş girmek isterse üyeliğini aktifleştirmek zorundadır. Üye olduktan sonra aktif olmayan kişilerinde hesapları askıya alınacaktır.

Farmasi Üyelik Dondurma İşleminden Sonra Nasıl Giriş Yapılır?

Farmasi üyelik dondurma işleminden sonra tekrar giriş yapmanız için danışmanınızla görüşme sağlayın. Daha sonra kullanıcı kodu ve şifrenizle üye girişinde bulunabilirsiniz. Üye girişinde bulunan müşteriler sipariş kodlarını yazarak diledikleri ürünü sipariş edebilir.

Farmasi Üyeliği Nasıl Oluşturulur?

Sağlık bakanlığınca onaylı olan, yurt dışında da aktif bir şekilde hizmet veren cilt bakımından kozmetik ürünlere, ev temizleme ürünlerine kadar birçok malzemeyi satışa sunan Farmasi’ye sitemizde yer alan Farmasi üyelik başvuru formunu doldurduktan sonra oldukça kolay bir şekilde hesap açmanız mümkün olacak.

 • Formu doldurduktan danışmanızmız tarafından aranıp kolay bir şekilde kayıt olabilirisiniz.
 • Daha sonra ise karşınıza çıkan kayıt formunu doldurmanız gerekiyor. Kayıt formundaki bilgilerin eksiksiz olarak doldurulması son derece önemli.
 • Bilgileri doldurduktan sonra ise Farmasi koşullarını ve kurallarını kabul ediyorum sekmesini işaretleyip işlemlerinizi sonlandırın.

Farmasi Üyelik Formu: Üyelik işlemlerinde bulunan kişilerin formu dikkatlice doldurması şart. Adınız, soyadınız, aktif olarak kullandığınız mail adresiniz, cep telefonu numaranız, T.C kimlik numaranız, yaşadığınız şehir, cinsiyet, posta kodu formda yer alan bilgiler arasındadır.

Kayıt butonuna tıkladıktan sonra işlemlerinizi onaylamış olacaksınız. Daha sonra site tarafından cep telefonunuza kullanıcı adınız ve şifreniz yollanır. Farmasi yetkilileri sizi arayarak detaylı bir şekilde bilgilendirir.

Farmasi’de En Çok Talep Gören Ürünler

Farmasi üzerinden birçok ürün müşterilerin hizmetine sunuluyor. En çok talep gören ürünleri hesap açma işleminden sonra indirimli olarak satın almanız mümkün olacak. Bunun için tek yapmanız gereken ise farmasiint.com adresine erişim sağlamak.

 • Kaç ve kirpik serumu son dönemlerde en çok talep gören ürünler arasında. Bunun yanı sıra mükemmel bir etki yaratan maskaralarda talep görüyor.
 • Her cilt tipine uygun olarak üretilen cilt bakım maskelerine de anında sahip olabilirsiniz.
 • Cildini yaza hazırlamak isteyenler Aloe Vera kullanılarak üretilen losyonları da tercih ediyor. Bu losyonlar hızlı nemlendirme, yoğun nemlendirme, hassas temizlik, günlük nemlendirme gibi farklı seçeneklerle satışa sunulur.

Transparan pudra da çoğunlukla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Aydınlatıcı pudralar, suya dayanıklı olarak üretilen dudak kalemleri de en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır.

Erkekler için özel olarak üretilen parfümler, kadın parfümleri, duş jelleri de firma üzerinden sipariş edilebilir. Bunun yanı sıra dudak çizgileri için tercih edilen astar, mat görünüme sahip rujlarda tercih edilen Farmasi ürünleri arasında.

Farmasi üyelik iptali için talepte bulunan kişiler hesaplarını tekrar aktifleştirerek sipariş verebilir. Sipariş verme işlemleri son derece kolaydır. Ürün kodlarını yazıp ödeme işlemlerini gerçekleştirmeniz yeterli olacak.

Farmasi Avantajları Neler?

Farmasi üyesi olanlar avantajlı kampanyalardan yararlanma şansı elde eder. Yeni üyelere sunulan %30 indirimli fiyatların yanı sıra üyelik paketleri de dikkat çekicidir. Müşteriler, kampanyaları ve indirimleri site üzerinden oldukça kolay bir şekilde takip edebilir. Bunun yanı sıra sosyal medya hesapları üzerinden de kampanya takibinde bulunmanız mümkün olacak.

Müşteriler sunulan avantajları değerlendirmek adına öncelikle hesabına giriş yapmalı. Daha sonra danışman ekle butonuna tıklayarak ekibinizi kurabilirsiniz. Ekip kurma işlemleri son derece kolaydır.

Yakın çevrenize, arkadaşlarınıza ya da yeni tanıştığınız kişilere Farmasi ürünlerini tanıtıp satış yaptıktan sonra kazanma planı çerçevesinde prim durumuna bağlı olarak harçlığınızı çıkarabilirsiniz.

Farmasi Sipariş Verme: Sipariş vermek için danışman girişinde bulunun. T.C kimlik numaranızı, kullanıcı kodunu ve şifrenizi girdikten sonra sipariş ver butonuna tıklayın. Daha sonra sipariş vermek istediğiniz ürünlerin kodlarını ekleyin. Ürün kodlarını ekledikten sonra ödeme işlemlerinizi gerçekleştirin.

Kullanıcılar 1 saat içinde vermiş oldukları siparişleri site üzerinden iptal edebilir. Bunun için iptal et butonuna tıklayıp iptal etme nedenini belirtmeniz yeterli olacak.