Farmasi Üye Geliş FiyatlarıFarmasi Üye Geliş Fiyatları

Sağlık bakanlığı tarafından onaylı olan Farmasi’de kişisel bakım ürünleri, temizlik ürünleri, cilt bakım ürünleri ve çeşitli gıda takviyeleri yer alıyor. Kişiler hem kişisel ihtiyaçlarını karşılayabilir hem de Farmasi üzerinden kariyer yapabilir. Sizin altınıza eklenen üyelerin yaptığı satışlar üzerinden para kazanmanız mümkün olacak. Fakat öncelikle Farmasi üyelik Formunu doldurmanız gerekmektedir. ilk siparişe özel 260 TL değerindeki başlangıç paketi 79,99 TL ve başlangıç paketini sipariş verdiğinizde siparişiniz size ulaştırılacaktır.

Farmasi Üye Geliş Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Farmasi üzerinden kazanç elde etmek isteyenler üye olduktan sonra ekibini kurabilir. Arkadaşlarınıza ya da yeni tanıştığınız kişilere satış yaparak %30-40 kar elde etmeniz mümkün olacak.

  • Sizin altınıza eklenen üyelerin toplamdaki satış cirosu ne kadar yüksekse o kadar çok para kazanırsanız. Farmasi’de kazancın belirli bir sınırı yok.
  • Müşteri temsilcilerinin prim kazanabilmesi için 160 TL sipariş girmeleri gerekiyor.
  • Kampanya süresi boyunca en az 1000 TL’lik puan olması durumunda %7 prim grubuna girersiniz.
  • Altınızdaki üyeler ve bu üyelerin yaptıkları satışlar arttıkça elde edeceğiniz kazançta artar.

Farmasi üye geliş fiyatları bu şekilde belirlenir. Üst liderler, müdürler ya da direktörler daha fazla prim alma hakkına sahiptir. Çünkü bu kişilerin altında yer alan üyeler daha fazladır. Zamanla müdürlük ya da direktörlük rütbesine kadar yükselerek kariyerinizi Farmasi üzerinden geliştirebilirsiniz.

Farmasi Üyesi Nasıl Olunur?

Farmasi üyelik işlemleri son derece kolaydır. Bunun için tek yapmanız gereken sitemizde yer alan Farmasi Üyelik Başvuru formunu doldurmaktır. Formu doldurduktan sonra danışmanımız ile yapacağınız görüşmelerde altta yer alan bilgileri verdikten sonra danışmanımız tarafından kaydınız tamamlanacaktır.

  • Formu dolduran müşteriler ad, e-mail, soy ad, şehir, telefon bilgilerini, doğum tarihini, posta kodunu, T.C kimlik bilgilerini vermeli.
  • Ardından üyelik işlemlerini sonlandırın. Üye olduktan sonra cep telefonunuza şifre gönderilir.

Gönderilen şifre ile yapacağınız alışverişlerde %40’a varan indirimleri kazanmanız mümkün olacak. Üyelik işlemlerini gerçekleştiren kişiler Farmasi yetkilileri tarafından aranır ve detaylı olarak bilgilendirilir.

Üyeliğin İptal Edilmesi: Üyeliğiniz Farmasi tarafından iptal edilebilir. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra 60 gün içerisinde sipariş vermeniz şart. Aksi halde üyeliğiniz iptal edilir. İlk sipariş işleminden sonra ise 6 ay boyunca hiçbir şekilde sipariş verilmezse üyeliğiniz otomatik olarak dondurulur.

Böyle bir durumda yeniden hesap açma işleminde bulunmanız gerekiyor. Bunun dışında danışmanınızı arayarak ya da canlı destek hattına tıklayıp whatsapp numarası üzerinden iletişime geçerek üyeliğinizi aktif hale getirmeniz mümkün olacak.

Eğer üyeliğinizi iptal ettirmek istiyorsanız Farmasi mail adresine dilekçe yollayın. Adınız ve soyadınızın olduğu dilekçeyi bilgi@farmasiint.com mail adresine gönderin. Üyeliğinizi neden iptal ettirmek istediğinizi de yazmanızda yarar var.

Farmasi Üyelik Ücretleri Nasıl?

Farmasi üye geliş fiyatları ile kazancınızı arttırabilirsiniz. Bunun yanı sıra müşteriler üyelik işlemlerinde ücret alınmamaktadır. 

Farmasi Prim Kazancı Nasıl Belirlenir?  

Üye ekleme gibi işlemlerden sonra çalışanların ve sizin prim kazancınız kampanya süresi bittikten sonra hesaplanır. Farmasi temsilci formunu dolduranlar çevrelerine, ailesine ya akrabalarına yapacakları satışlar üzerinden %30-40 kar elde edebilir.

  • 18 yaşını dolduran herkes Farmasi sponsoru ya da danışmanı olabilir. Firmaya ürün siparişi verenler daha doğrusu üyelik işlemlerinde bulunan herkes Farmasi danışmanı olarak kabul edilir.
  • Daha sonra üst lider, müdür, direktör olabilirsiniz. Farmasi lideri en az 4000 TL’lik yapılan alışveriler sonrasında %11 prim alma hakkına sahip olur.
  • Üst liderler ise 8000 TL puan sistemi üzerinden %15 prim alma hakkı elde eder.

Her ayın 20’sinde prim ödemeleri yatırılıyor. Direktörlük prim hakkı elde etmeniz için alt ekibinizdeki kişilerin yükselmesi gerekir.

Farmasi Üye Ekleme ve Ekip Kurma

Kendi hesabınıza giriş yaptıktan sonra alt ekip sekmesinin en alt bölümünde yer alan danışman ekle butonuna tıklayın. Daha sonra kaydetmek istediğiniz kişilerin bilgilerini girerek kendi grubunuza üye eklemeniz mümkündür.

Alt ekibiniz ne kadar fazla olursa ve ne kadar çok çalışırsa kazancınız da o kadar artar. Verilen puan değerli olan ürün siparişi sayesinde TL puanlar kazanılır.

Kişiler Farmasi temsilcisi olarak özen indirimli olan ürünlerden de yararlanma şansı elde der. Çok kazanmak istiyorsanız Farmasi Temsilcisi olarak alt ekibinizi oluşturun. %7 ile %21’ye kadar prim sisteminden yararlanarak kar elde etmeniz mümkün olacak.

Farmasi’de çalışma saatlerini kendiniz ayarlarsınız. Bu nedenle de son derece avantajlı bir sistemdir. Hem sosyalleşme hem de satış yaparak kar elde etmek için hemen kayıt olun.

Farmasi Danışmanın Avantajları

Farmasi hesap açma işleminde bulunan herkes danışman olarak nitelendirilir. İlk kez hesap açtıktan sonra cep telefonunuza şifre gönderilir. Şifreyle siparişinizi vererek %30 indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Yakın çevrenize, dostlarınıza yaptığınız satışlarla kar elde etmeniz mümkün olacak. Ayrıca Farmasi üyelerine özel olarak sunulan indirimli fiyatlardan da yararlanabilirsiniz.

Sipariş tutarına göre hediyeler kazanma şansınız da olacak. %3 prim grubundan başlamak üzere prim karı elde etmenizde mümkündür