Farmasi Üye Ekleme KazancıFarmasi Üye Ekleme Kazancı

124 ülkeye ihracat yapan Farmasi 67 senedir sektörde yer almakta. Tüm kozmetik ürünler Farmasi kataloglarında mevcut. Resmi web sitesi üzerinden üyelik işlemlerinde bulunduktan sonra ekibinizi kurarak kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamanın yanı sıra kazançta elde etmeniz mümkün olacak. Farmasi üye ekleme kazancı prim sistemi ve belirli kurallar dahilinde belirlenir.

Farmasi Üyelik İşlemleri

Farmasi üye olma işlemleri oldukça kısa bir süre içerisinde sonuçlanır. Müşteriler üyelik işlemleri adına Farmasi.com adresine erişim sağlamalı. Ardından kayıt ol butonuna tıklamalı.

 • Üyelik formunda yer alan soyadınız, adınız, cep telefonu numaranız, mail adresiniz gibi bilgileri doldurun.
 • Formdaki bilgilerin eksiksiz olarak ve yalan beyanda bulunmadan doldurulması şart.
 • Daha sonra Farmasi yetkili kişileri sizi arar ve detaylı bilgi verir. Bu sayede üyelik işlemleriniz sonlandırılır.
 • Ardından vermiş olduğunuz cep telefonu numarasına şifre gönderilir. Online katalog üzerinden oldukça kolay bir şekilde sipariş vermeniz mümkündür.

Ücretsiz bir şekilde katalog adresinize gönderilir. Farmasi tarafından verilen kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız facebook adresi üzerinden de Farmasi Kulübü Türkiye sayfasını beğenmelisiniz. Bunun dışında site üzerinden de kampanyaları rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Farmasi Üyelik Ücreti: Üyelik ücreti yoktur.

Farmasi Üye Ekleme İşlemleri

Farmasi kayıt işleminin ardından çevrenizi ya da yakın akrabalarınızı Farmasi üyesi yapabilirsiniz. Farmasi üye ekleme işlemleri son derece kolay bir şekilde gerçekleşir.

 • Kişiler Farmasi’yi tanıtarak diğerlerinin de üye olmasını sağlar. Ardından kazanç elde eder.
 • Bunun için Farmasi Danışman girişinde bulunduktan sonra üyelik sayfasındaki danışman ekle butonuna tıklamanız yeterli olacak. Alt ekibinizi kolaylıkla kurabilirsiniz.
 • Farmasi çalışma saatlerinizi kendiniz belirleyin ve sosyalleşerek kazanma şansına sahip olabilir.

18 yaşından büyük olan herkes Farmasi üyesi olabilir ya da Farmasi ekibi kurarak kazancını arttırabilir.

Farmasi Ekip Kurma

Farmasi ekibinizi kurmak istiyorsanız öncelikle ad, soy ad, T.C kimlik numarası, doğum tarihi gibi bilgileri doldurmalısınız. Sipariş veren ve kayıt olan herkes Farmasi danışmanı olarak kabul edilir.

Ardından Farmasi ailesine eklenen üyeler, sizin isminizi verdiğinde sizin alt ekibinize üye kaydı yapılır. İsmi verilen üyeler yeni hesap açan müşterilerin sponsoru olarak kabul edilir.

Ekibinizi kurduktan sonra ekiniz üzerinden de kazanç elde etmeniz mümkün olacak. Bu sayede hayalleriniz bir adım daha yaklaşma şansına sahip olacaksınız.

Farmasi Katalogları İle Satış Karı

Farmasi üye ekleme kazancı ile kendi işinizi kurma şansınız olacak. Bunun için kaydolun. Kayıt işlemlerinden sonra altınıza üye ekleyin ve bu üyeleri eğitin. Çalışmaları takip ederek kazancınızı arttırma şansı elde edin.

%30 satış karı ekleme şansınız olacak. Para kazanmanın yanı sıra yeni insanlarla da tanışarak sosyalleşmeniz mümkün. Minimum maliyetle sonsuz kazanç elde edebilirsiniz. Aynı zamanda Farmasi kataloglarını da inceleyerek kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

 

Farmasi Prim Sistemi Nasıl?

Farmasi danışmanlarının prim alabilmesi için her ay 160 TL puanlı sipariş girişi yapmaları gerekiyor.  Kazanç planı ve prim sistemi kurallar çerçevesinde belirlenmiştir.

Girişimci Kazanç Planı:

 1. Girişimcinin seviyesine göre prim alması için her ay kişisel 160 TL puan sipariş girişi yapılmalıdır. 160 TL puan enflasyon artışına göre revize edilir.
 2. Bir kampanya ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 1000 TL PUAN’lık alışveriş yapanlar %7 prim grubuna girerler.

Lider Kazanç Planı:

 1. Bir kampanya ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 4000 TL PUAN’lık alışveriş yapanlar %11 prim grubuna girerler ve Lider unvanına yükselirler.

 Üst Lider Kazanç Planı:

 1. Bir kampanya ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 8.000 TL PUAN’lık alışveriş yapanlar %15 prim grubuna girerler ve Üst Lider unvanına yükselirler.

 Yönetici Kazanç Planı:

 1. Bir kampanya ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 12.000 TL PUAN’lık alışveriş yapanlar %18 prim grubuna girerler ve Yönetici unvanına yükselirler.

 Müdür Kazanç Planı:

 1. Bir kampanya ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 20.000 TL PUAN’lık alışveriş yapanlar %21 prim grubuna girerler ve Müdür unvanına yükselirler.

Farmasi Kazanç Planı

Farmasi üye ekleme işlemleri sonucunda aktif olarak çalışan ekibinizle kazancınızı arttırmanız mümkün olacak. Prim ödemeleri ödenen faturalar üzerinden hesaplanıyor.

Danışman, lider, üst lider, müdür, yönetici, direktör, platin müdür, altın müdür, zümrüt müdür olmak üzere kariyerinizi üst seviyeye taşımanız mümkün. Seviyenizi arttırdıkça daha çok kazanç elde etme şansına sahip olacaksınız.

Her ayın 20’sinde prim ödemeleri banka hesabınıza aktarılır. Prim ödemelerinde vergi stopajı kesilir. Alt gruptaki kendi seviyenize ulaşan bir danışman üzerinden aynı zamanda performans primi alamazsınız. Bunun yerine direktörlük prim hakkınız aktifleştirilir.

Farmasi üye ekleme kazancı aktif olarak çalışmanıza ve alt ekibinizin de çalışmasına bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Site ana sayfasının en alt kısmındaki canlı destek hattındaki müşteri hizmetlerine aklınıza takılan soruları iletebilirsiniz.