Farmasi İlk Üyelik Ücreti

Farmasi İlk Üyelik Ücreti

Sağlık ve kozmetik sektörünün önde gelen firmalarından birisi olan Farmasi, doğrudan satış olanakları ve zengin ürün yelpazesi ile Türkiye pazarında ilk sıralarda yer almaktadır. Binlerce kişilik Farmasi danışmanları ve temsilcilerinden oluşan doğrudan satış ağı ile bu pazar payı her geçen gün daha da büyümektedir.

Rakiplerine kıyasla temsilci ve danışmanlarına daha fazla kazanma imkânı sağlayan doğrudan satış teknikleri ve hediyelerle daha fazla kişi bugün Farmasi ailesini tercih etmektedir. Gerek ilk üye olunduğunda gerekse farklı süreçlerde sürekli yeni kampanyalar ve ödül sistemlerinin bulunması tüm Farmasi üyelerini ve üye olmayı düşünenleri mutlu etmeye devam ediyor. Farmasi ilk üyelik ücreti ise kesinlikle bulunmamaktadır. Sisteme üyelikler tamamen ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır.

Farmasi’ye Üye Olmanın Avantajları Nelerdir?

Farmasi sistemi içerisinde doğrudan satış yapmak ya da sadece üye olmak için birçok neden bulunmaktadır. Bu nedenlerin başında Farmasi’ nin kaliteli ve güvenilir çok sayıda ürün yelpazesi gelmektedir. Kozmetik ve sağlık konusunda sahip olunması gereken tüm lisanslara ve sertifikalara sahip olan Farmasi ürünleri ayrıca helal sertifikası bulunan kozmetik ürün gruplarından birisidir. Farmasi markalı ürünleri tercih etmek ve sisteme üye olmak için bahsedilebilecek diğer avantajlardan bazıları ise şöyledir:

  • Farmasi dünya ölçeğinde geçerli olan gerekli tüm sertifika ve lisanslara sahiptir.
  • Farmasi şirketi tamamen yerli bir sermaye şirketidir.
  • Ürünlerin üretim süreci tamamen doğa dostudur
  • Tüm Farmasi ürünleri güvenilir ve sağlıklıdır.
  • Ürünlerin üretim sürecinde tamamen bitkisel içerikler kullanılmıştır.
  • Ürünlerin üretim süreçlerinde kesinlikle hayvan deneyleri yapılmamaktadır.
  • Farmasi; gerek kozmetik alanında gerekse sağlık ve ev temizliği alanında çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.
  • Farmasi dünyası rakiplerine göre oldukça iyi ve kazanç sağlayıcı bir prim ve puanlama sistemine sahiptir.
  • Farmasi dünyası geniş bir kampanya ve hediye olanaklarına sahiptir.
  • Farmasi ailesi içerisinde danışmanlık, temsilcilik ve müdürlük gibi kariyerler bulunmaktadır. Müdürlük seviyesine gelen üyeler için aylık en az 2.000 TL kazanç imkânı bulunmaktadır.

Farmasi Üyelikle Elde Edilen Kazanımlar Nelerdir?

Farmasi dünyasına adım atmanızla birlikte birçok kampanya ve avantaja da merhaba demiş olacaksınız. Farmasi üyeliğinizi gerçekleştirdiğiniz andan itibaren birtakım hediyeler ve fırsatlar sizi bekliyor olacak. Üyeliğiniz onaylanır onaylanmaz ilk üyelik paketi avantajı ile 260 TL tutarındaki ürün paketi sizin için sadece 74,99 TL bir tutar karşılığında hesabınıza eklenmiş olacak. Bu ilk hoş geldin hediyesinin ardından ise danışman ve temsilcilerimiz yaptıkları her iş sonucunda kazanacakları puan ve primlerle yepyeni fırsatlar yakalama imkanına sahip olmaktadır.

Üye olunduğu noktada ilk etapta tüm Farmasi ürünleri için %30-%40 indirim ile ürünleri satın alabilirsiniz. %30-%40 indirimli olarak elde etmiş ürünleri kendi kar payınızı üzerine koyarak satış yapabilir ve anında canlı para kazanmaya başlayabilirsiniz. Zaman içerisinde siz de çevrenizi sisteme katmaya başlayarak daha da fazla kazanabilme olanaklarını yaratabilirsiniz. Her üye yaptığınız kişi üzerinden belirli oranlarda primler kazanarak kazancınıza kazanç katma şansını yakalayabilirsiniz.

Farmasi İle Doğrudan Satışın Avantajları Nelerdir?

Doğrudan satış yöntemi bugün ek gelir yaratmak ya da aile bütçesine katkıda bulunmak isteyenlerin en çok tercih ettiği iş imkanlarından birisidir. Eğitim düzeyiniz, yaşınız ya da cinsiyetiniz ne olursa olsun dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zamanda satış yapabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz. Çalışma yerinizi ve çalışma saatini sizin belirleyeceğiniz bu işte kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Evinizden, iş yerinizden, ya da tanıdığınız kişilerin evlerinden yapabileceğiniz satışlarda kazancınızı artırabilir ve oldukça kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz.

Farmasi Sistemi Üyelik Ücreti Var mıdır?

Farmasi ailesinin geniş olanaklarından yararlanabilmek için üye olurken hiçbir tutar ödemek zorunda değilsiniz. Yani Farmasi üyelik ücreti kesinlikle yoktur. Sisteme üye olabilmeniz için yapmanız gereken tek şey internet sitemiz üzerinden Farmasi Kayıt Formu” na ulaşmanız yeterlidir. Ekranda çıkan Farmasi kayıt formundaki bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak gönder butonuna bastıktan sonra üyelik için yapmanız gereken her şeyi yapmış olacaksınız. Formda istenen bilgiler ise ad, soy ad, telefon, doğrum tarihi, adres ve yapmak istediğiniz işlem bilgileridir.

Ayrıca; eğer üyelik için sormak istediğiniz şeyler varsa Farmasi kayıt formunu doldurmak yerine hafta içi 08:00 – 22:00 saatleri arasında 0549 800 17 46 numaralı telefon numaramızı arayabilirsiniz. Farmasi temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde sormak istediğiniz her şeyi sorabilir ve üyelik işlemlerinizi bu kanaldan gerçekleştirebilirsiniz.

Farmasi ilk üyelik ücreti adı altında hiçbir ücretin yer almadığı üyelik başlangıcının ardından ayrıca size farklı avantajlar sunulacaktır. Bu avantajlardan ilki Farmasi başlangıç özel paketidir. 260 TL değerindeki bir paket Farmasi üyeliğiniz gerçekleştirildiği anda sizin için 79,99 TL gibi bir rakamla anında hesabınıza eklenecektir. Farmasi ilk üyelik ücreti yerine üyeliğiniz ardından dilerseniz bu paketi satın alabilir dilerseniz sepetinizden kaldırabilirsiniz.

Farmasi İlk Üyelik Kampanyaları

Farmasi ürün yelpazeleri doğrudan satış sistemi ile milyonlarca tüketiciye ulaşmaktadır. Günümüzün en başarılı ve yaygın pazarlama sistemlerinden birisi olan doğrudan satış yöntemi ile Farmasi ailesi gün geçtikçe daha fazla genişlemektedir. Sisteme üye olarak sistem içerisinde danışman, temsilci ve müdürlük gibi kariyerlerin elde edilebildiği sistemin üyeleri için oldukça zengin ve cezp edici olanakları bulunmaktadır. Bu olanaklardan yararlanmak için yapacağınız tek şey ise Farmasi ailesine üye olmak.