Farmasi İlk Üyelik Paketi 2021Farmasi İlk Üyelik Paketi 2021

Türkiye’de milyonlarca müşterisi ve çok sayıda danışman ve temsilcileri bulunan Farmasi ailesi her geçen gün bünyesine yeni kişiler katmaktadır. Sağlık ve kozmetik alanında oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan, güvenilirliği ve kalitesi ile kendisini yıllar önce kanıtlanmış olan Farmasi şimdi yeni üyeler için çok özel hediye paketleri sunuyor. Türkiye’nin en büyük doğrudan satış organizasyonlarından birisi olan Farmasi’ye ücretsiz ve çok kısa bir sürede üye olarak bu hoş geldin hediyelerine sahip olmak çok kolay. Ayrıca sisteme üye olduktan sonra Farmasi danışmanlığı Farmasi temsilciliği ve müdürlük gibi kariyer planlamaları yapabileceğiniz alternatifler de söz konusu.

Farmasi Üyeliğini Nasıl Yapabilirsiniz?

1950’li yıllara dayanan geçmişi ile Farmasi sağlık ve kozmetik alanında yıllardır kendi laboratuarlarında üretim yapan ve gerekli her sertifika ve lisansa sahip bir firmadır. 2 binin üzerinde zengin ürün çeşidi ve kalitesi ile milyonlarca kişinin severek kullandığı ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmak için ya da bu ürünlerin doğrudan satışını yapabilmek için siz de Farmasi üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik üyeliğin ardından yakalayacağınız Farmasi ilk üyelik paketi 2021 fırsatları ile birlikte. Peki, Farmasi’ye nasıl üye olabilirsiniz?

Farmasi ailesine üye olmak ve hoş geldin kampanyalarından yararlanmak oldukça basit ve çok kısa bir zamanınızı alacak bir işlemdir. Yapmanız gereken tek şey sitemiz üzerinden ”Farmasi Kayıt Formu” na ulaşmak ve üyelik formunu eksiksiz bir şekilde doldurmaktır. Formda yer alan ad, soy ad, telefon, doğrum tarihi, adres ve yapmak istediğiniz işlem kısımlarını doldurarak gönder butonuna basmanız yeterli olacaktır. Ardından Farmasi danışmanınız sizinle iletişime geçerek sizden ayrıca T.C. kimlik numaranızı isteyecektir.

Formu doldurup göndermeden önce aklınıza takılan bazı şeyleri öğrenmek ve sonra sisteme üye olmak isterseniz hafta içi 08:00 – 22:00 saatleri arasında 0549 800 17 46 numaralı telefon numaramızı arayarak Farmasi temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Farmasi temsilcimiz size gerek sistemle ilgili gerekse de ürünlerle ilgili tüm sormak istediklerinizi açıklayacak ve öğrenmek istediğiniz her konuda sizi bilgilendirecektir. Temsilcimiz ile yapmış olduğunuz görüşme sonucunda yine telefonda üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ve böylelikle Farmasi ilk üyelik paketi 2021 olanaklarından yararlanmaya hak kazanabilirsiniz.

Farmasi İlk Üyelik Paketi Nedir?

Farmasi dünyasına yeni katılacak üyeler için hazırlanmış olan “Farmasi ilk üyelik paketi” firmanın en teşvik edici olanaklarından birisidir. Yeni üye olan ve aileye yeni katılan üyelere Farmasi olarak 260 TL değerindeki 3 seçenekli paket sadece 79,99 TL üzerinden sunulmaktadır. Bu paketin içeriğinde Farmasi markasının en çok talep edilen, en beğenilen ve en ünlü ürünleri bulunmaktadır. Farmasi ilk üyelik paketi 2021 olanaklarından yararlanabilmek için yapmanız gereken tek şey internet sitemize girerek üye formunu doldurmak ya da telefon üzerinden üyeliğinizi gerçekleştirmek. Üyeliğiniz gerçekleştiği anda sistem otomatik olarak hesabınıza ilk üyelik paketini yükleyecektir. Hoş geldin hediyeniz olan ürünleri ekstra hiçbir ücret ödemeden sadece 79,99 TL’ye satın alabilirsiniz.  

Farmasi İlk Üyelik Paketi İçeriğinde Neler Var?

Farmasi ailesine katıldığınız anda hesabınıza yüklenen ilk üyelik paketi satın alma hakkınız Farmasi’nin en ünlü ve en beğenilen ürünlerinden oluşmaktadır. Paket içerisinde yer alan ürünlerse;

  • Farmasi Dr. Cevdet Tuna masaj jeli
  • Farmasi Eurofresh Whitening Diş Macunu
  • Farmasi Mega Shock Maskara
  • Farmasi Mat ruj
  • Farmasi Mr Wipes Çok amaçlı Temizleyici
  • Farmasi Signora Pearl Kadın Parfümü
  • 2 katalog
  • 5 karışık numune seti bulunmaktadır.

Farmasi ilk üyelik paketine 260 TL yerine sadece 79,99 TL’ye sahip olabilmek için yapmanız gereken tek şey sitemizden üye ol butonuna tıklayarak karşınıza gelen formu doldurmanız yeterlidir

Farmasi İlk Üyelik Paketini Almak Zorunda mıyım?

Doğrudan satış konusunda uzun yıllardır faaliyet yürüten Farmasi çalışma tarzında hiçbir konuda baskı ve zorunluluk bulunmamaktadır. Bundan dolayı eğer istemezseniz Farmasi ilk üyelik paketini de almak zorunda değildiniz. Farmasi ilk üyelik paketi sistem tarafından ilk alışverişinizde bir ürün eklemesi yaptığınız anda otomatik olarak sepetinize eklenmektedir. Ancak almak istemediğiniz takdirde Farmasi ilk üyelik paketi yazısının sağ kısmında bulunan çöp kutusu işaretini tıklayarak sepetinizden çıkartabilirsiniz.

Farmasi doğrudan satış uzmanları olarak Farmasi ilk üyelik paketini Farmasi satış danışmanı olmayı düşünen üyelerimiz için sadece tavsiye ediyoruz. Böylelikle hem ürünlere çok uygun fiyatlarla sahip olabilir hem de paket içerisindeki birçok ürünü yakından tanıma şansı elde edebilirsiniz.

Neden Farmasi’yi Tercih Etmeliyim?

Farmasi firmasını tercih etmenizin nedenlerinin başında Farmasi’ nin tüm ürünlerinin kalitesi ve güvenilirliği gelmektedir. Gerekli tüm sertifika ve lisanslara sahip olan Farmasi ürünleri ayrıca oldukça uygun fiyatlarla kullanıcılarına sunulmaktadır. Tüm ürünler bitkisel içeriklidir ve doğa dostu olarak üretilmiştir. Dolayısıyla ne kullanıcılara ne de doğaya hiçbir zarar vermemektedir.

Doğrudan satış stratejileri üzerinden düşünüldüğü noktada ise Farmasi danışman ve temsilcileri rakiplerine kıyasla oldukça avantajlı kampanyalar elde edebilmektedirler. Sistemde temsilci ve danışmanlar için oldukça iyi oranlarda prim ve puan teşvikleri bulunmaktadır. Farmasi ilk üyelik kampanyaları gibi olanaklar sayesinde danışman ve temsilciler yapmış oldukları her satıştan daha fazla karlar elde edebilmektedir.