Farmasi İlk Üyelik Kampanyaları

Farmasi İlk Üyelik Kampanyaları

Farmasi ürün yelpazeleri doğrudan satış sistemi ile milyonlarca tüketiciye ulaşmaktadır. Günümüzün en başarılı ve yaygın pazarlama sistemlerinden birisi olan doğrudan satış yöntemi ile Farmasi ailesi gün geçtikçe daha fazla genişlemektedir. Sisteme üye olarak sistem içerisinde danışman, temsilci ve müdürlük gibi kariyerlerin elde edilebildiği sistemin üyeleri için oldukça zengin ve cezp edici olanakları bulunmaktadır. Bu olanaklardan yararlanmak için yapacağınız tek şey ise Farmasi ailesine üye olmak.

Farmasi Üyeliğini Nasıl Yapabilirsiniz?

Farmasi dünyasına üye olmak ve muhteşem olanaklardan yararlanmak oldukça basit bir işlemdir. Yapmanız gereken tek şey sitemiz üzerinden” Farmasi Kayıt Formu” na ulaşmak ve formu eksiksiz bir şekilde doldurmaktır. Formda yer alan ad, soy ad, telefon, doğrum tarihi, T.C. kimlik numarası adres ve yapmak istediğiniz işlem kısımlarını doldurarak gönder butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Eğer form doldurmak istemezseniz ve üyelik öncesi aklınıza takılan bazı konularda bilgi almak isterseniz hafta içi 08:00 – 22:00 saatleri arasında 0549 800 17 46 numaralı telefon numaramızı arayarak Farmasi temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Farmasi temsilcimiz size sistemle ve ürünlerle ilgili tüm sormak istediklerinizi açıklayacak ve sizi bilgilendirecektir. Aldığınız bilgiler doğrultusunda temsilcimiz ile üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ve böylelikle Farmasi ilk üyelik kampanyaları olanaklarından yararlanmaya hak kazanabilirsiniz.

Farmasi Firmasını Tercih Etme Nedenleriniz Nelerdir?

Farmasi firmasını tercih etmeniz için birçok neden bulunmaktadır. Bu nedenlerin başında ise öncelikle kaliteli ve güvenilir ürünlerle buluşmuş olduğunuzu bilmeniz gelmektedir. Çünkü bu ürünleri çok uygun fiyatlarla kendiniz de kullanmak isteyeceksiniz. Üstelik kendinizin kullandığı ürünleri bir başkasına tavsiye etmek satış anlamında da sizi oldukça rahatlatacaktır. Bunun dışında yerli bir sermaye şirketi olan Farmasi ürünleri tamamen bitkisel içeriklerle üretilmektedir. Ayrıca Farmasi firma olarak gerekli tüm lisans ve sertifikalara sahip bir firmadır. Tüm bu özelliklerin yanı sıra Farmasi rakiplerine göre danışman ve temsilcileri için oldukça iyi oranlarda prim ve puan teşvikleri sağlamaktadır. Farmasi ilk üyelik kampanyaları gibi olanaklarla da hem üye sayılarının artışı teşvik edilmekte hem de üyelerin daha fazla kazanmalarının önü açılmaktadır.

Üstelik Farmasi dünyası içerisinde doğrudan satış yapmayı düşünen üyelerimiz için birçok kazanç yolu ve teşvikleri bulunmaktadır. Farmasi doğrudan satışları aile bütçesine destek olabilecek ya da yarı zamanlı yapılabilecek en kazançlı işlerden birisidir. Kazanç elde ederken üstelik bunu siz ne zaman ve nerede yapmak isterseniz orada yapabilirsiniz. Gerek işyerinizde gerek evinizde ya da komşularınızın ve arkadaşlarınızın evinde işinizi yapabilmeniz mümkün. Belirli ve zorunlu bir mesai kavramı olmadan, kendi işinizin patronu olarak Farmasi danışmanı ve temsilcisi olabilirsiniz.

Farmasi Özel Başlangıç Paketi Nedir?

Farmasi ailesine yeni katılacak olanlar için firmanın en teşvik edici olanaklarından birisi Farmasi özel başlangıç paketidir. Yeni üye olacak kişilere Farmasi olarak 260 TL değerindeki paket sadece 79,99 TL üzerinden sunulmaktadır. Sadece 79,99 TL ödeyerek sahip olunabilecek olan paketin içeriğinde Farmasi firmasının en ünlü ve talep edilen ürünleri bulunmaktadır. Gerek kişisel bakımınızda gerekse ev temizliğinde kullanılabilecek olan ürünler birçok işleve sahiptir. Bunun için yapmanız gereken tek şey sistem üzerinden ya da telefonla üye olarak sadece 79,99 TL’ye bu paketi satın almak. Üstelik bu siparişi verirken herhangi bir kod ya da başka bir işlem gerekmemektedir. Farmasi, sisteme üye olan herkes için Farmasi özel başlangıç paketini otomatik olarak kampanyaya eklemektedir. Ve ekstra bir kargo ücreti dahi ödemeden üyeliğinizin ardından bu paketi sadece 79,99 TL’ye satın alabilirsiniz.

Farmasi Özel Başlangıç Paketi İçeriğinde Neler Var?

Farmasi özel başlangıç paketi Farmasi’nin en ünlü ürünlerinden oluşmaktadır. Paket içerisinde yer alan ürünlerse;

Her ay değişmektedir. Her ayın kataloğunda ve üye olanların girişimci sayfasıda yer almaktadır.

Farmasi özel başlangıç paketine 79,99 TL’ye sahip olabilmek için sitemizden üye ol butonuna tıklayarak karşınıza gelen formu doldurmanız yeterlidir.

Farmasi Özel Hoş Geldin Kampanyası Nedir?

Farmasi özel hoş geldin kampanyası yine Farmasi ilk üyelik kampanyaları içerisinde yer alan olanaklardan birisidir. Bu kampanya dahilinde 200 TL puan biriktiren ya da bu puan değerinde sipariş veren herkese üç ay boyunca hoş geldin hediyelerini alır.

Farmasi Başlangıç Paketi Alımı Zorunlu Bir İşlem midir?

Farmasi çalışma tarzında hiçbir konuda baskı ve zorunluluk yoktur. Dolayısıyla Farmasi başlangıç paketini de almak zorunda değildiniz. Sistem ilk alışverişinizde bir ürün eklemesi yaptığınız anda otomatik olarak Fermasi başlangıç paketini sepetinize ekleyecektir. Eğer siz almak istemezseniz Farmasi başlangıç paketi yazısının sağ kısmında yer alan çöp kutusu işaretini tıklayarak bu siparişi sepetinizden çıkartabilirsiniz.

Farmasi doğrudan satış uzmanları olarak Farmasi başlangıç paketini almayı özellikle satış danışmanlığı yapacak olan üyelerimize sadece tavsiye ediyoruz. Çünkü ürünlere çok uygun fiyatlara sahip olabilmenin yanı sıra paket içerisinde birçok ürünü yakından tanıma şansı elde edilecektir.