Farmasi Hediye Kulübü Üyelik

Farmasi Hediye Kulübü Üyelik

Sağlık ve kozmetik sektörü alanında oldukça büyük paylara ulaşan Farmasi şirketi üyeleri ve danışmanları ile birlikte büyümeye devam ediyor. 2 bini aşkın ürün yelpazesi ve üyeleri, temsilcileri ve danışmanları ile birçok alanda tanınan ve beğenilen bir marka olmayı başarmıştır. Her üye, üyeliğinin başlangıcı ile birlikte Farmasi ailesinin bir üyesi olarak daha çok kazanmaya başlayarak sistem içerisinde önemli kariyerler de elde edebilmektedir.

Farmasi Ürünleri Nelerden Oluşmaktadır?

Türkiye’nin sağlık ve kozmetik alanında en büyük doğrudan satış şirketlerinden birisi olan Farmasi firmasının temelleri 1950’li yıllara Doktor Cevdet Tuna’nın çalışmaları ile atılmıştır. Ardından 1985 yılında kozmetik ve kişisel bakım sektöründe üretimlerini ihracata taşıyan Doktor Cevdet Tuna ile 2003 yılında Farmasi ve Doktor C. Tuna markası doğmuştur. Gerek ürünlerinin kalitesi ve gerekse güvenilirliği ile hızla büyüyen Farmasi ailesi doğrudan satış anlamında Türkiye pazarında ilk sıralarda yer almayı başarmıştır.

Tamamen insan sağlığına uygun ve çevre dostu üretim biçimlerinin kullanıldığı Farmasi ürünleri bu arada birçok gerekli lisans ve sertifikalara sahiptir. Ve 2 binin üzerinde bulunan ürün yelpazesi ile her kesime uygun zengin bir kataloga sahiptir. Farmasi ürünleri için bir ana kategori oluşturmak gerekirse bulunan ürün portföyleri şöyledir:

  • Cilt bakım ürünleri
  • Saç bakımı ürünleri
  • Kişisel bakım ürünleri
  • Parfüm ürünleri
  • Ek gıda takviyesi ürünleri ve
  • Wiper markalı ev temizlik ürünlerinden oluşmaktadır. Ve tüm ürünler helal ürün sertifikasına sahiptir.

Farmasi Hediye Kulübü Ne Anlama Gelmektedir?

Farmasi hediye kulübü üyelik, şirkete üye olan danışmanların satışlarının yanı sıra almaya hak kazandıkları hediyeler anlamına gelmektedir. Farmasi hediye kulübü hediyelerinden ve avantajlarından yararlanabilmek için sadece Farmasi üyesi olmanız yeterlidir. Farmasi üyesi olduktan sonra Farmasi kataloğunda bulunan ürünleri %30 indirimli olarak alabilir ve %30’dan başlayan ve %130’lara varan satış karları ile satabilirsiniz. Üstelik bu satışlarınızdan elde edeceğiniz maddi kazancın yanı sıra Farmasi Hediye Kulübündeki hediye avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

Kimler Farmasi Hediye Kulübünden Yararlanabilirler?

Farmasi hediye kulübünden yararlanabilmenin ilk aşaması olarak Farmasi üyeliğinizin ardından Farmasi danışmanı olmanız gerekmektedir. Farmasi danışmanı olarak yapacağınız her satış ve işlemden şirketin puanlama sistemi ile puan biriktirmeye başlayacaksınız. Farmasi danışmanı olarak KDV dahil en az 3.600 TL puanı toparladığınız takdirde Farmasi hediye kulübü üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Farmasi danışmanlarının Ocak ve aralık ayı içerisinde toparlamış oldukları puanlar, seçebilecekleri hediyeleri belirlemektedir.

Farmasi’ye Nasıl Üye Olabilirsiniz?

Sıfır risk ve sınırsız kazanç sistemi üzerine kurulu olan Farmasi’ye üye olmak için internet sitemizde bulunan üyelik formunu eksiksiz olarak doldurmanız yeterlidir. Ad, soyad, telefon, adres, T.C. kimlik numarası ve yapmak istediğiniz iş gibi bilgilerin yer aldığı formu doldurduğunuzda sisteme üyeliğinizi de gerçekleştirmiş olursunuz.

Doğrudan satış temeline dayalı bir kazanç sistemi olan Farmasi dünyasına girdiğinizde sizi bekleyen farklı alternatifler de karşınıza çıkacak. Bunlar kısaca şöyledir:

  • Farmasi üyesi olduğunuz anda Farmasi ürünlerini fabrika satış fiyatına %30 indirimle alma hakkına sahipsiniz.
  • İndirimli olarak aldığınız ürünlerin yanında ayrıca kat kat kazan ve hoş geldiniz programları ile birbirinden güzel hediyeleri kazanabilirsiniz.
  • Üyelikle beraber “Farmasi Danışmanı” ya da “Farmasi Temsilcisi” olmayı tercih edebilirsiniz. Farmasi danışmanı olduğunuzda %30 indirimle almış olduğunuz ürünleri satarak net bir satış karını anında kazanabilirsiniz. Satış karınızın yanı sıra satışlarınız üzerinden prim ve hediyeler kazanabilirsiniz. Ve Farmasi danışmanı olarak KDV dahil en az 3.600 TL puanı toparladığınız takdirde Farmasi hediye kulübü üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Farmasi temsilcisi olduğunuz takdirde ise tüm bunların yanı sıra yeni üyeler bularak onları sisteme dahil edebilirsiniz. Sisteme sizin üzerinizden giren yeni üyelerle birlikte %3 ile %22 arasında değişen birtakım oranlarda performans primi kazanmaya başlayabilirsiniz.

Farmasi Ürünleri İçin Doğrudan Satış Nedir?

Doğrudan satış, günümüz pazarlamacılık stratejileri içerisinde dünyada en yaygın olarak yapılan stratejilerden birisidir. Kısaca tanımlamak gerekirse doğrudan satış; bir satıcının bir tüketim malını ya da hizmetini tüketiciye anlatarak ve göstererek tanıtması yöntemi ile satış yapmasıdır. Satış kimi zaman tüketicinin evinde olabilirken kimi zamanda işyerinde ya da başka bir tanıdık yerde gerçekleşebilmektedir.

Günümüzde doğrudan satış teknikleri tüketiciler için ürünü ve tanıtımını onun olduğu yere getirerek tüketici adına büyük bir zaman faydası sağlamaktadır. Tüketici evinin konforunda ya da kendi bulunduğu yerden ürünle temas ederek hızlı ve kolay bir şekilde alışverişini gerçekleştirebilmektedir.

Elbette internet de çağın hızlı ve kolay alışverişlerinden birisidir. Ancak doğrudan satış yöntemi sayesinde tüketici ürünü de görerek ve tanıyarak alabilme şansına sahip olmaktadır. Özellikle de kozmetik ürünlerinde ve parfümlerde ürünü görerek, koklayarak, eline alarak seçebilme şansını yakalamak oldukça önemlidir. Üstelik ürünün özelliklerine ilişkin Farmasi danışmanının yapmış olduğu tanıtım ve doğru yönlendirme ile de doğru ürünü seçebilme olanağı yakalamaktadır.

Böylelikle tüketiciler ürüne ulaşırken herhangi bir zaman harcamadan ve kendi bulundukları yerden alışverişini gerçekleştirirken Farmasi danışmanları da hem maddi bir kazanç elde etmekte hem de puan ve prim kazanmaktadırlar. Elde ettikleri puanların sonucunda da Farmasi hediye kulübü üyelik işlemleri ile birbirinden güzel hediyeleri almaya hak kazanabilmektedirler.