Farmasi Bedava ÜyelikFarmasi Bedava Üyelik

Farmasi; bugün sağlık ve kozmetik sektörü içerisinde doğrudan satış işlemleri itibariyle Türkiye ekonomisi içerisinde ilk sıralarda yer almaktadır. Doğrudan satış stratejisi ile binlerce kişilik bir satış ağına ulaşan firmanın üyelik sistemleri de oldukça hızlı ve kolay. Üyelikle beraber kazanılacak birbirinden farklı hediyelerin yanı sıra ayrıca sistemde daha fazla kazanabilmenin yolları da bulunmaktadır. Ancak tüm bunların nasıl olacağını anlatmaya geçmeden önce biraz Farmasi hakkında genel bir açıklama yapalım.

Farmasi Markası Nasıl Doğdu? 

Türkiye’nin en büyük doğrudan satış şirketlerinden birisi olan Farmasi sağlık ve kozmetik sektörlerinin önde gelen firmalarından birisidir. Aslında Farmasi’nin temelleri 1950’li yıllara Doktor Cevdet Tuna’nın çalışmalarına dayanmaktadır. Doktor Cevdet tuna 1950’li yıllarda Almanya Goethe Enstitüsü’nde aldığı Tıp Eğitiminin ardından Türkiye’ye gelerek Tan Laboratuarını oluşturdu.

Ardından 1985 yılında kozmetik ve kişisel bakım sektörüne girerek Likit ürün üretimi yapmaya başladı. Bu dönemde ihracattaki büyük başarılarının ardından 2003 yılında Farmasi ve Doktor C. Tuna markası doğru. Gerek ürünlerinin güvenilirliği ve kalitesi ile gerekse kozmetik sektörü için oldukça önemli bir pazar payı elde etmesi sonucunda Farmasi doğrudan satış anlamında Türkiye pazarında ilk sıralarda yer almayı başardı.

Farmasi Ürünleri Sağlıklı ve Kaliteli mi?

Farmasi ve Doktor Cevdet Tuna markaları ile sunulan bütün ürünler Farmasi laboratuvarlarında tamamen insan sağlığına uygun, en yüksek kalite standartlarında ve çevre dostu bir şekilde üretilmektedir. Marka birçok bağımsız uluslararası firma tarafından verilen sertifikalara sahiptir. Ayrıca oldukça zengin bir ürün portföyüne sahip olan Farmasi kataloğunda yer alan bazı ürünler;

 • Cilt bakım ürünleri
 • Saç bakımı ürünleri
 • Kişisel bakım ürünleri
 • Parfüm ürünleri
 • Ek gıda takviyesi ürünleri ve
 • Wiper markalı ev temizlik ürünlerinden oluşmaktadır.

Tüm bu zengin ve kaliteli, güvenilir ürün seçenekleri ile özellikle kadınların oldukça dikkatini çeken Farmasi markası, doğrudan satış teknikleri ile de birçok kişiye kazanç sağlamaya devam etmektedir. 2 bini aşkın ürün çeşidi ile pazarda büyük bir paya sahip olan Farmasi sektördeki tüm yenilikleri yakından takip etmektedir.

Farmasi Ürünlerinin Sahip Olduğu Sertifikalar Nelerdir?

Farmasi ürünleri; sağlık ve kozmetik alanında gerekli tüm lisanslara sahip güvenilir ve kaliteli ürünlerdir. Ürünlerin sahip olduğu sertifikalardan bazıları;

 • TSE Belgesi
 • ISO Belgesi
 • GMP Belgesi
 • Helal Belgesi
 • ISO 27001 Belgesi ve
 • Türk Malı Belgesidir.

Farmasi Sistemine Nasıl Üye Olabilirim?

Farmasi’ye üye olmak sadece birkaç dakikanızız alacak bir süreç. Üyelik için yalnızca sitemiz üzerinden”Farmasi Kayıt Formu” na ulaşmanız gerekmektedir. Ardından formda bulunan ad, soy ad, telefon, doğrum tarihi, adres ve yapmak istediğiniz işlem kısımlarını doldurarak gönder butonuna basmanız yeterli olacaktır. Farmasi bedava üyelik için sizden başka hiçbir şey istenmemektedir.

Ya da Farmasi bedava üyelik için form doldurma işlemini yapmak istemezseniz, hafta içi 08:00 – 22:00 saatleri arasında 05498001746 numaralı telefon numaramızı arayarak girişimcimiz ile görüşerek tüm üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Temsilcilerimiz ile yapacağını görüşmede ayrıca sormak istediğiniz tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. T.C. kimlik numaranız ise sizi arayan Farmasi Danışmanınız tarafından tamamen güvenlik açısından alınacaktır.

Neden Farmasi Firmasını Tercih Etmelisiniz?

Doğrudan satış ya da üyelik için Farmasi firmasını tercih etmeniz için birçok neden bulunmaktadır. Bunların başında Farmasi’ nin kaliteli ve güvenilir 2 bini aşkın ürün yelpazesinin bulunması gelmektedir. Kozmetik ve sağlık alanında gerekli tüm lisanslara sahip, ayrıca helal sertifikası bulunan Farmasi ürünleri birçok kişinin tercih ettiği ürünlerin başında gelmektedir.  Bunun dışında Farmasi’yi tercih etmeniz için sayılabilecek diğer unsurlar;

 • Farmasi’nin tamamen yerli bir sermaye şirketi olması
 • Tüm ürünlerin güvenilir ve sağlıklı olması
 • Ürünlerde bitkisel içeriklerin kullanılması
 • Kozmetik sektöründe sıklıkla rastlanan hayvan deneylerinin yapılmaması
 • Üretim süreçleri ile ilgili gerekli tüm sertifikalara sahip olması
 • Çok geniş bir ürün yelpazesinin bulunması
 • Rakiplerine göre çok iyi ve kazanç sağlayıcı bir prim sisteminin olması
 • Müdürlük seviyesine gelindiğinde aylık en az 2.000 TL kazanç sağlaması gibi unsurlar sayılabilir.

Farmasi Üyelikle Beraber Elde Edilen Kazanımlar Nelerdir?

Farmasi bedava üyelik ile birçok avantaja merhaba demiş olacaksınız. Öncelikle üyelikle beraber kazanılan birtakım hediyeler sizi bekliyor olacak. Ve bunun ardından sistemde farklı birtakım seçeneklerinizin olduğunu göreceksiniz. Bu seçeneklerden ilki %30-%40 indirim ile yani fabrika satış fiyatı ile Farmasi ürünlerine sahip olmaktır. Dilerseniz hiç satış yapmayabilirsiniz. Ama eğer Farmasi ürünleri ile aynı zamanda canlı para da kazanmak isterseniz %30-%40 kar ile satış yapabilirsiniz.

Sistem içerisinde kariyerinizi artırabilmek için daha başka olanaklar da bulunmaktadır. Çevrenizdeki kişilerin ve arkadaşlarınızın da isteme üye olmalarını sağlayarak o üyeliklerden de prim kazanabilme şansınız olacaktır.

Farmasi Üyeliği ile Doğrudan Satış Yapmanın Avantajları Nelerdir?

Farmasi’ye üye olduktan sonra yaşayacağınız en büyük avantajlardan birisi maddi kazanç elde ederek ekonomik özgürlüğünüzü kazanmaya başlamanız olacaktır. Ya da mevcut bir işiniz var ama ek bir iş yapmanız gerekiyorsa bu üyelik size çok kolay bir ek iş kapısı olabilecektir. Kendi işinizin patronu olacağınız bu işle birlikte dilediğiniz zamanda ve dilediğiniz yerde çalışarak çalışma sisteminizi tamamen kendiniz belirleyebileceksiniz.