Farmasi Aloe Vera Krem

1. Farmasi Aloe Vera Krem

Farmasi Aloe Vera

Farmasi Aloe vera  Bitkisel Ürünleri

Aloe veralı krem

Aloe Veralı losyon

Farmasi bitkisel ürünleri üretti. Farmasi Altın Direktör A.Nuran YAZIR bana ulaştırdı.

-Her Zaman Gencim;

Farmasi aloe vera krem ve losyonu cildimin kalojen yapısını ve elastikiyetini koruyor. Aloe krem cildimi yumuşatıyor, onarıyor, vücudumun nem ihtiyacını düzenliyor.

Farmasi aloe vera krem ölü hücreleri kaldırıyor. Derideki küçük gözenekleri temizliyor. Farmasi aloe vera krem derideki atık ve toksinleri temizliyor.

Farmasi aloe vera kremin içindeki mineral, protein ve vitaminler derimi besliyor, yeni hücrelerin yapımını arttırıyor¸cildimi yenileniyor. Farmasi aloe vera kremle hep genç kalıyorum.

-Kendimi Güvende Hissediyorum;

Farmasi aloe vera krem ve losyonu güneş yağı olarak kullanıyorum. Yanıktan korunuyorum. Farmasi aloe vera krem sıcak su, çay, kahve, sıcak yağ yanıklarına iyi geliyor. Yanıkları diğer ilaçlara göre 9 gün daha erken iyileştiriyor. Farmasi aloe vera krem vücudumun bekçisi gibi. Güvendeyim.

-İçim Çok Rahat;

Farmasi Aloe vera krem kullanıyorum. Vücudum kötü kokmuyor. Çamaşırlarımda leke oluşmuyor. Cildim kuru ve lekeli değil. Farmasi krem doğaldır. Katkı içermiyor, içim rahat kullanıyorum.

-Parlıyorum, İmreniliyorum;

Farmasi aloe vera krem cildimin nemini dengeli tutuyor. Farmasi krem ve losyon sayesinde sivilcem, aknem, deri ve cildimde lekeler oluşmuyor.

Farmasi krem ve losyon kullanıyorum,  dudaklarımda uçuk, yara oluşmuyor. Göz altlarımda torbalanma olmuyor. Cildim dalgalı renkli olmuyor, cildimi düzleştiriyor.

-Özgüvenim Tam;

Farmasi aloe vera krem saçımı uzatıyor, gürleştiriyor. En önemlisi kepeği yok ediyor. Güvenle dolaşıyorum.

-İlk Yardım Çantam Var;

Farmasi aloe vera krem ve losyon egzama, sedef benzeri deri hastalıklarını önlüyor. Yanık ve yaraları iyileştiriyor. Ciltteki kuruluk ve çatlakları önlüyor. Ciltteki kuruluk ve çatlakları önlüyor. İlk yardım eli FARMASİ.

Farmasi üyesi oldum. Farmasi Altın Direktör A.Nuran YAZIR’dan küçük bir dokunuş, büyük, parlak başarılarının kapısını açtı.

2. Aloe Veranın Faydaları

Diş Sağlığında Etkilidir

İyi bir antiseptik olan aloe vera diş iltihaplarında oldukça etkilidir. Aloe veranın jeli ile haftada 2 kez dişlerinizi fırçaladığınızda ağızdaki iltihapları giderir, ağız kokusunu engeller.

 

Sindirim Sistemini Rahatlatır

Sabahları limonlu su içine karıştıracağınız 1 tatlı kaşığı aloe vera, sindirim sisteminizi rahatlatır, mide ve bağırsak sorunları ile savaşmanıza sebep olur.

Yanıklarda Etkilidir

Yanık olan bölgeye uygulayacağınız aloe vera, yanığın iyileşmesini hızlandırır, iz kalmasını engeller.

Muhteşem Bir Makyaj Bazıdır

Yüzünüzü nemlendirdikten sonra makyaj öncesinde uygulayacağınız aloe vera jeli makyajınızın gün boyunca yüzünüzde kalmasını sağlayacaktır.

Yaşlanma Etkilerini Azaltır

İçeriğindeki kolajen sayesine yüzünüze gece yatmadan önce masaj yaparak uygulayacağınız aloe vera, yaşlanma etkileri ile savaşmanıza yardımcı olacaktır.

Hastalıklara Karşı Koruyucudur

Yapılan araştırmalarda aloe verayı çayını düzenli olarak tüketmenin bağışıklık sistemini güçlendirdiği ve kalp damar hastalıklarına karşı koruyucu olduğu ispatlanmıştır.

Kepeği Engeller

Kepek, egzama gibi cilt sorunlarınız varsa saç derinize aloe vera jeli ile masaj yapıp yıkadığınızda saçlarınızın güçlendiğini ve cildinizin iyileştiğini fark edeceksiniz.

Selüliti Azaltır

Aloe vera jeli ile cildinize düzenli olarak masaj yapmak, selülitlerinizin azalmasını sağlayacaktır.

Akne Oluşumunu Engeller

İltihap üzerinde etkili olması sebebiyle aloe vera akne oluşumunu da engeller. Cildinize düzenli olarak aloe vera bitkisi ile maske yaptığınızda akneli cildinizin düzeldiğini fark edeceksiniz. Sivilcelerinizin üzerine direkt olarak uyguladığınız aloe vera da sivilcenizin kolayca kurumasını sağlayacaktır.

Yağlı Ciltleri Düzene Sokar

Aşırı yağlı cildinizden şikayetçiyseniz aloe vera bitkisi size iyi gelecektir. Yüzünüze masaj yaparak sabah ve akşam uygulama ile birlikte aloe vera içeren temizleme jeli sayesinde cildinizdeki sebumun düzene girdiğini ve eskisi kadar yağlanmadığını göreceksiniz.

Zayıflamada Etkilidir

Sabahları düzenli olarak içeceğiniz limonlu aloe vera çayı zayıflamanıza ve toksinlerden arınmanıza yardımcı olur.